ଜେଲ୍‌ ଗଲା ଯୌନ ରାକ୍ଷସ: ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ କରୁଥିଲା ବାଧ୍ୟ

ପୁରୀ,୨୪ା୨(ବ୍ୟୁରୋ): ଶେଷରେ ଜେଲ୍‌ ଗଲା ଯୌନ ରାକ୍ଷସ । ମିଳିଲା ଆଉ କିଛି ତଥ୍ୟ । ବିବାହରେ ଜାଲିଆତି କରିଥିବା ସହ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲ୍‌ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲା । ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ବି କରୁଥିଲା ବାଧ୍ୟ । ଯାହାର ପ୍ରମାଣ ପାଇଛି ପୁଲିସ । ଏନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୁଲିସ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଦର ଥାନା ଅଧୀନ ଗୁଣ୍ଠବନ୍ଧକେରା ବାସୁଦେବପୁର ଗ୍ରାମର ଦୀପକ କୁମାର ସାହୁ (୩୪)କୁ ଗିରଫ ପରେ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରୁ ଜେଲ୍‌ ପଠାଯାଇଛି । ସେପଟେ ଏତଲା ଦେଇଥିବା ମହିଳା(ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିବା କହିଥିଲା)ଙ୍କୁ ପୁଲିସ ସ୍ୱାଧାର ହୋମ୍‌ରେ ରଖିଛି ।
୮ ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲା ଦୀପକ । ଏବେ ତା’ର ୨ଟି ପୁଅ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସେ କାହାକୁ କହୁନଥିଲା । ବାହାରେ ନିଜକୁ ଅବିବାହିତ ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେଉଥିଲା । ତେଣୁ ତାକୁ ମହିଳା ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ନାବାଳିକାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ସହଜ ହେଉଥିଲା । ସେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବାବେଳେ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ସାରିବା ପରେ ବ୍ଲାକ୍‌ ମେଲ୍‌ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଉଥିଲା । ଏଥିରେ ଏକ ର‌୍ୟାକେଟ୍‌ କାମ କରୁଥିଲା । ପୀଡ଼ିତାମାନଙ୍କୁ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇ ଭାଇରାଲ୍‌ କରିଦେବାର ଭୟ ଦେଖାଇ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା । ଏଥିନେଇ ସେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ବାଟ ଖୋଲିଥିଲା ।
ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିବା ମହିଳାଜଣକ ନିମାପଡ଼ାରେ ରହୁଥିଲେ । ସେ ନିଃସହାୟ ଥିଲେ । ଦୀପକ କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ତାଙ୍କର ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ପାଇ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର । ମହିଳାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର କଲ୍‌ କରି ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଏହାପରେ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଏକାଧିକ ଥର ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା । ପରେ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଜିଦ୍‌ ଧରିଥିଲେ । ତେଣୁ ଦୀପକ ଜାଲିଆତି କରି ନିଜକୁ ଅବିବାହିତ ବୋଲି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ସହ ଖଣ୍ଡଗିରି ମ୍ୟାରେଜ୍‌ ଅଫିସ୍‌ରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲା । ଯାହା ବେଆଇନ୍‌ ଭାବେ କରିଥିବା କହିଛି ପୁଲିସ । ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା ଦୀପକ । ତେଣୁ ମହିଳା ତାକୁ ବିରୋଧ କରି ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲେ ।
ନିକଟ ଅତୀତରେ ଦୀପକ ସତ୍ୟବାଦୀର ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡିଓ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପଠାଇ ମାଡ ଖାଇବା ସହ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇ ସମାଧାନ କରିଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ବିବାହିତ ବୋଲି ଜାଣିପାରିଥିଲେ ପାଖରେ ଥିବା ମହିଳା । ଏଥିସହ ଏକାଧିକ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଥିବା ଏଭଳି ସମ୍ପର୍କର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ମହିଳା ଦୀପକ ମୋବାଇଲରୁ ପାଇଯାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କୁ ମାନସିକ, ଶରୀରୀକ ଓ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିଲା ଦୀପକ । ପରେ ଦୀପକ ମୋବାଇଲରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଭିଡିଓ କିଛି ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ପାଇଯିବା ପରେ ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା ।
ଉପର ନୂଆସାହିରେ ଥିବା ଭଡ଼ାଘରେ ବନ୍ଦ କୋଠରିରେ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବାବେଳେ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଉଦ୍ଧାର କରି କୁମ୍ଭାରପଡା ପୁଲିସ ଜିମା ଦେଇଥିଲେ ।ଏନେଇ ମହିଳା ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେବା ପରେ ପୁଲିସ ଆଇପିସିର ୪୯୪, ୫୦୬, ୪୧୭, ୩୭୬ ଦଫାରେ ମାମଲା (୨୮/୧୯) ରୁଜୁ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ର‌୍ୟାକେଟ୍‌ ପଛରେ ଥିବା ଅନ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ଲୋକେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ନେଇ ତଦନ୍ତ୍‌ ଚାଲିଥିବା ଥାନା ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ଅଧିକାରୀ ଅଭିମନ୍ୟୁ ନାୟକ କହିଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପୁରୀ :୪୫୦ ସଂକ୍ରମିତ ସେବକ ଚିହ୍ନଟ – କରୋନା ନେଲାଣି ୮ ମୁଣ୍ଡ ,ସାମାଜିକ ସମାଗମରୁ ସଂକ୍ରମଣ

ପୁରୀରେ ଧରାପଡିଲା ସେକ୍ସ ର‌୍ୟାକେଟ୍‌: ଜଣେ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲର୍‌ ଓ ୨ ଗ୍ରାହକ ଗିରଫ

ଧୂନି ଗାଦିରେ ନାଗାସାଧୁଙ୍କୁ ପୂରାଇ ଦେଲେନି ପୋଲିସ, ଜୋତା ପିନ୍ଧି ପଇଁତରା ମାରିଲେ…

୧୬ ଗାଁକୁ ଯୋଗାଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ,୩ ହଜାର ଲୋକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର

ଶାଳୀ ସହ ଭିଣୋଇର ଚୋରା ପିରତି: ନାବାଳିକା ୪ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ଧରାପଡିଲେ ୨ ଝିଅର ବାପା

ପୁରୀ ବନ୍ୟାଞ୍ଚଳରେ ରାଜନେତାଙ୍କ ଭିଡ, ଲୋକଙ୍କୁ ପଚାରି ବୁଝୁଛନ୍ତି ଭଲମନ୍ଦ