PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବଗଡ : ରିଆମାଳ ରେଞ୍ଜ ନୁଆଁଡିହି ସେକ୍ସନ ଖିଲେଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ବନ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ରୋଗ କଷ୍ଟ ସହିନପାରି ସ୍କୁଲ ହତାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ବୃଦ୍ଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୪ ପଜେଟିଭ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମାଡ଼ିଆସୁଛନ୍ତି ନୀଳଗିରି ଆଡକୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ହାତୀ, ଚାଷୀ ଆତଙ୍କିତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ବିପଦ ସଂକେତ ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ଜଳକା, ବନ୍ୟା ପାଣି ଘେରରେ ୧୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗ୍ରାମ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଅଟୋରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଗାଡି ଛାଡି ୨ ମାଫିଆ ଫେରାର୍
  • ||

ଛତା ସହିତ ପବନରେ ଉଡିଗଲେ ଏହି ବ୍ଯକ୍ତି, ଶିବରାଜ କହିଲେ ‘କଂଗ୍ରେସ ଅବସ୍ଥା ବି ଏମିତି ହେବ’

source:zeenews.india.com

ଭୋପାଳ ୨୯/୩: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭିଡିଓଟି କୌଣସି ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ପରି ଲାଗୁଛି । ବହୁତ ଜୋରରେ ପବନ ହେବା ଫଳରେ ସେଠାରେ ଥିବା ବଡବଡ ଛତା ସବୁ ଉଡିବାରେ ଲାଗୁଛି । ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଛତାକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ଛତା ଉପରେ ଚଢି ଠିଆ ହୋଇଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ ସେହି ବ୍ଯକ୍ତି ଜଣକ ମଧ୍ଯ ସେହି ଛତା ସହିତ ଉଡିଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ପୂର୍ବତ୍ତନ ମୁଖ୍ଯମନ୍ତ୍ରୀ ଶିବରାଜ ସିଂହ ଚୌହାନ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହାକୁ ସେୟାର କଲେ ଏବଂ ଏହା ସହିତ କ୍ୟାପସନ ଦେଲେ ଯେ ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନରେ କଂଗ୍ରେସର ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ଯ ଏହିପରି ହେବ ।

କହିରଖୁଛୁ ଭିଡିଓଟି ତୁର୍କିର ଓସ୍ମାନିୟା ପ୍ରାନ୍ତର । ଜୋରରେ ପବନ ହେବା ଫଳରେ ମାର୍କେଟ ଏରିଆରେ ସମସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀ ଉଡିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେତିକିବେଳେ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସହିତ ଲାଗିଥିବା ନିଜ ଛତାକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଜଣେ ବ୍ଯକ୍ତି ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା କିନ୍ତୁ ପବନର ବେଗ ଏତେ ତୀବ୍ର ଥିଲା ଯେ ସେହି ବ୍ଯକ୍ତି ମଧ୍ଯ ପବନରେ ଉଡିଗଲା । ଏହି ଦୃଶ୍ଯ ସିସିଟିଭି କ୍ଯାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣା ଦେଖି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସବୁ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ଯ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଭିଡିଓଟି ୪୧ ସେକେଣ୍ଡର, ଯାହାକୁ GoViral ନାମକ ୟୁଟ୍ଯବ ପେଜରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ସେହି ପବନରେ ଉଡି ଯାଇଥିବା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ନାମ ହେଉଛି ସାଦିକ । ଏବେ ସେ ଠିକ୍ ଅଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ସେ ପବନରେ ଉଡିଗଲେ ହଟାତ୍ ସେ ଜାଣିପାରିଲେନି ଯେ କଣ କରିବେ । ମାତ୍ର ୪ ମିଟର ଉଚ୍ଚତାକୁ ଉଠିଯିବାପରେ ସେ ତଳକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ । ଛତାଟି ଉଡି ପଳାଇଥିଲା । ସେ ତଳେ ପଡି ସାମାନ୍ଯ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର