ଚିଡିଆଖାନାରେ ସିଂହ ଖୁଆଡ ଭିତରକୁ ଡେଇଁଲେ ଯୁବକ, ହେଲା ସାମନା ସାମନି… ଆଉ ଏହାପରେ ଯାହା ହେଲା ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଡରିଯିବେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୭।୧୦: ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଚିଡିଆଖାନରେ ସେତେବେଳେ ଲୋକଙ୍କ ଭିତରେ ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଯୁବକ ସିଂହର ଖୁଆଡ ଭିତରକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ। ତେବେ ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜର କଥା ହେଉଛି ଯେ, ଯୁବକ ଜଣକର ଟିକେ ବି କ୍ଷତି କରିନଥିଲା ସିଂହ, ଏହାପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ସେଠାରୁ ବାହାରିଥିଲେ। ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ…

ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସା​‌ରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଯେତେବେଳେ ସିଂହ ଖୁଆଡ ଭିତରକୁ  ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ତାକୁ ରୋକିବାକୁ ଚେ​‌ଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯୁବକ ଜଣକ ମାନିନଥିଲା ଓ ସିଂହର ଖୁଆଡ ଭିତରକୁ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲା। ଏହାପରେ ଯୁବକ ଜଣକର ସିଂହ ସହିତ ମୁହଁମୁହିଁୟ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମାମଲା ସେଠାରେ ଶେଷ ହୋଇନଥିଲା। ଏହାପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ଯାଇ ସିଂହ ପାଖରେ ଯାଇ ବସିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସିଂହଟି ଯୁବକର କୌଣସି କ୍ଷତି କରିନଥିଲା। ଏହାପରେ ଚିଡିଆଖାନାର ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ୪ଟି ଟିମ୍ ଯୁବକ ଜଣକୁ ତୁରନ୍ତ ଖୁଆଡ ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ଆଣିଥିଲେ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଯୁବକ ଜଣକ ଜଣେ ମାନସିକ ବିକାରଗ୍ରସ୍ତ। ଘଟଣାପରେ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଓ ସେଠାରେ ପଚରାଉଚରା ଚାଲିଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଯୁବକଟିର ନାମ ରିହାନ ଖାନ(୨୮), ଯିଏକି ବିହାରର ବାସିନ୍ଦା। ସେ ଜଣେ ମାନସିକ ରୋଗୀ। ସେ ପୂର୍ବ ଚମ୍ପାରଣରେ ରହୁଥିବା ବେଳେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଦିଲ୍ଲୀର ସଲିମପୁରରେ ରହୁଥିଲେ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପ୍ରତିଦିନ ଗୋଟେ ପ୍ୟାକେଟ୍ ସିଗାରେଟ୍ ସେବନ କରୁଥିଲେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ମୃତ୍ୟୁପରେ ଡାକ୍ତର ଦେଖିଲେ ଫୁସଫୁସ୍ ପାଲଟି ଯାଇଥିଲା କୋଇଲା ଭଳି କଳା

ପିଲାବେଳର ଏହି ଫଟୋ ଏବଂ କବିତା ସେୟାର କରି ଜେଜେ ମା’ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧିଙ୍କୁ ମନେପକାଇଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ରାହୁଲ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

ଦୁଷ୍କର୍ମ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିବା ସମୟରେ କିଛି ଲୋକ ବଞ୍ଚାଇଲେ, ପରେ ସେମାନେ ହିଁ କଲେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ

ଦିଲ୍ଲୀ –ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ସହିତ ଉତ୍ତର ଭାରତର ବହୁ ସହରରେ ଭୂକମ୍ପ ଝଟକା ଅନୁଭୂତ