PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଟକ୍କର: ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ହକି ଦଳର ଦମଦାର ବିଜୟ, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ୩-୨ରେ ଦେଲା ମାତ୍‌
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କେନାଲରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୪୪୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୬୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ୨୯ ଦିନ ପରେ ରତ୍ନବେଦିକୁ ଫେରିଲେ ମହାବାହୁ, ଆଜି ମିଳିବ ନୀଳାଚଳ ଅବଢ଼ା
  • ||

ଗଭର୍ବତୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଶବ ସହ ରାତିସାରା ଶୋଇଥିଲା ସ୍ବାମୀ

ଉସମାନାବାଦ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଉସମାନାବାଦର ଜଣେ ଲୋକ ନିଜର ଗର୍ଭବତୀ ପତ୍ନୀକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଏହାପରେ ସେ ସାରା ରାତି ଶବ ସହିତ ଶୋଇଥିଲା। ସକାଳ ହେବାପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଲିସକୁ ଏ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲା ଓ ନିଜର ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା। ପୁଲିସର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଉସମାନାବାଦ ଜିଲ୍ଲାର ବିନୋଦ ଧୋନି ସିଂହ ପଓ୍ଵାର୍‌ ନିଜ ପତ୍ନୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିଲା। ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭିତରେ ଝଗଡ଼ା ହେଲା। ତା’ପରେ ରାଗି ଯାଇ ବିନୋଦ ପ୍ରିୟଙ୍କାକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଶବକୁ ଶେଯ ଉପରେ ରଖି ସାରା ରାତି ତା’ପାଖରେ ଶୋଇଥିଲା। ମାତ୍ର ନଅ ମାସ ତଳେ ସେ ଦୁହିଁଙ୍କର ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା।

ବିନୋଦ କମିଶନ୍‌ ଏଜେଣ୍ଟ ଅଟନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ତୁଲଜାପୁରରେ ନର୍ସ ଥିଲେ। ଏହି ହତ୍ୟା ଘଟଣା ବେଳେ ୫ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା। ତେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ପରିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ବିନୋଦ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ। ପୁଲିସ ବିନୋଦକୁ ଗିରଫ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।