PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଖଜୁରୀପଡା ଛକ ନିକଟରୁ ପିକପ ଭ୍ୟାନ ସହ ଚାରି କୁଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଛୋଟ ଛୁଆଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା କମ୍, ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ୫୦ରୁ ୬୦ % ଆଣ୍ଟିବଡି – ନିରୋଜ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ୧୫ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ୱର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ହାଇଦରର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ, ମାଜିଷ୍ଟେ୍ରଟ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ​ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିବେ​‌ ୩ ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଏହି ରାଶିର ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ପୁଅ ହୋଇଥାନ୍ତି ଫିଦା, ଜାଣନ୍ତୁ…

source:m.dailyhunt.in

ମଣିଷର ପ୍ରକୃତି, ପସନ୍ଦ- ନାପସନ୍ଦ ରାଶି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତୁଳା ରାଶିର ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ବହୁତ ଆଦର୍ଶବାଦୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ବିନା କୌଣସି ଅଭିଯୋଗରେ ଜୀବନସାରା ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ଅଧିକ ସଚେତନ ରହିଥାନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କିମ୍ବା ପତ୍ନୀଙ୍କ ରାଶି ତୁଳା ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ରାଶିର ଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ବହୁତ ଜରୁରୀ ।  

ତୁଳା ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ବହୁତ ଆଦର୍ଶବାଦୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ନିଜର ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ଖୋଲାମନରେ ପାଳନ କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ପ୍ରେମ ଓ ଭରସା ପାଇଁ ଜୀବନର ସବୁକିଛି ହାରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାନ୍ତି । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରୁନଥିବା ତୁଳା ରାଶିର ଝିଅମାନେ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଯଦି ଏମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ଥାଏ ତେବେ ଏମାନେ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଦିଅନ୍ତି । ଏମାନେ କୌଣସି କଥାରେ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରିନଥାନ୍ତି ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ଏମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିଶ୍ୱାସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଯଦି ଏମାନେ କାହାକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ପ୍ରେମ କରନ୍ତି ତେବେ ଜୀବନସାରା ସୁଖ-ଦୁଃରେ ସାଥ୍ ଦିଅନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର