PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ: ୭ ଦିନ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଧର୍ମାନୁଷ୍ଠାନ, ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନ ଯଥା- ପାର୍କ ସମୁଦ୍ରକୂଳ ବନ୍ଦ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ମେରୁ ଯାତ୍ରା ଓ ପଣା ସଂକ୍ରାନ୍ତି ସର୍ବସାଧାରଣରେ ମନା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ସ୍ୱାଭିମାନ ଅଞ୍ଚଳ ପାପରମେଟଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜାମୁଝାଡୀ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି: ଜାଲ୍ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ଦେଇ ୨୫ ଶିକ୍ଷକ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ଡଙ୍କାରୀରେ ବଡ ଧରଣର ଚଢ଼ାଉ, କଳାପଥର ଗାଡି ଜବତ, ଏକାଧିକ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବୋଲଗଡ଼: ବାଇକ୍- ବୁଲେଟ ମୁଁହା ମୁଁହି ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ର-୧୪: ଆଜି ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆର ଥାନା ବୁଢୀଗାଁରର ଘଟଣା- ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀର ପ୍ରେମିକକୁ କଟୁରିରେ ହାଣିଲା ସ୍ୱାମୀ , ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ୱାମୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱରରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ ଓ ୫ଟି ସଚିବ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟର କରିବେ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟ: ପୁଣି ୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୧୯୩୦କୁ ଛୁଇଁଲା
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଜି ୧୭୮୪ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରାଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୧୦୩୫ , ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୭୪୯ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଆଜି ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ୧୯୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଟିହ୍ନଟ, କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରୁ ୩୮ ଓ ଲୋକାଲ କଣ୍ଟାକ୍ଟରୁ ୧୫୨ସଂକ୍ରମିତ
  • ||

ଏହି ରାଶିର ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ପୁଅ ହୋଇଥାନ୍ତି ଫିଦା, ଜାଣନ୍ତୁ…

source:m.dailyhunt.in

ମଣିଷର ପ୍ରକୃତି, ପସନ୍ଦ- ନାପସନ୍ଦ ରାଶି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତୁଳା ରାଶିର ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ବହୁତ ଆଦର୍ଶବାଦୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ବିନା କୌଣସି ଅଭିଯୋଗରେ ଜୀବନସାରା ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ଅଧିକ ସଚେତନ ରହିଥାନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କିମ୍ବା ପତ୍ନୀଙ୍କ ରାଶି ତୁଳା ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ରାଶିର ଗୁଣ ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ବହୁତ ଜରୁରୀ ।  

ତୁଳା ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ବହୁତ ଆଦର୍ଶବାଦୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ନିଜର ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କ ଖୋଲାମନରେ ପାଳନ କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ପ୍ରେମ ଓ ଭରସା ପାଇଁ ଜୀବନର ସବୁକିଛି ହାରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାନ୍ତି । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରୁନଥିବା ତୁଳା ରାଶିର ଝିଅମାନେ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି । ଯଦି ଏମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ଥାଏ ତେବେ ଏମାନେ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଦିଅନ୍ତି । ଏମାନେ କୌଣସି କଥାରେ ଶୀଘ୍ର ବିଶ୍ୱାସ କରିନଥାନ୍ତି ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ଏମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିଶ୍ୱାସୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଯଦି ଏମାନେ କାହାକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ପ୍ରେମ କରନ୍ତି ତେବେ ଜୀବନସାରା ସୁଖ-ଦୁଃରେ ସାଥ୍ ଦିଅନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର