PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଲାଙ୍ଗୀର:ହାତୀଦାନ୍ତ ରାକେଟକୁ ମାଡିବସିଲା ଏସ୍ ଟି ଏଫ୍ ଟିମ୍, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି, ବଲାଙ୍ଗୀର ରେଞ୍ଜ ଦେଓଗାଁ ଅଞ୍ଚଳରୁ ରାକେଟ ଧରାପଡ଼ିଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର ନୟାପଲ୍ଲୀରୁ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର ଗିରଫ ମାମଲା , ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୪ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କିଲର( ସମ୍ପଦ ସାହୁ , ପ୍ରଶାନତ ଦାସ), ରିମାଣ୍ଡ ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ସହରର ଟାଂଗରପାଲିରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୧୦.୩୦ ଯାଏ ବିଧାନସଭା ମୁଲତବୀ , ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକରେ ବାହାରିଲାନି କୌଣସି ନିଷ୍କର୍ଷ ବୋଲି କହିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଗୃହ ସୁପରିଚାଳନା ପାଇଁ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡାକିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ୧୦ ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ନାକଟିଦେଉଳ: ବାରହା ମାଂସ ଜବତ, ଜନ୍ତୁ ଶିକାର ଅଭିଯୋଗରେ ଶିକାରୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ।
  • ||
  • ଭବାନୀପାଟଣା: ବସ୍‌କୁ ସଜାଡୁଥିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଅଚାନକ ଗାଡ଼ି ଜେକ ଖସି ଯିବାରୁ ଚକା ତଳେ ଚାପି ହୋଇ ଚାଲିଗଲା ଚାଳକଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୁରୀ ଅଜମେର ଟ୍ରେନରେ ଧୂଆଁ, ଗୋଟିଏ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଧରାପଡିଲେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଜଣେ ଠିକାଦରଙ୍କଠୁ ୧୦ ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେବା ବେଳେ ଧରାପଡିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଷଷ୍ଠ ଦିନରେ ବିଧାନସଭା ଅଚଳ, ବିରୋଧୀଙ୍କ ଘଣ୍ଟ ମାଡ଼ରେ କମ୍ପିଲା ଗୃହ, ଗଙ୍ଗା ଜଳ ଛିଞ୍ଚିଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ତେଲକୋଇ ଫରେଷ୍ଟ ବିଟ୍‌ରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ନଷ୍ଟକଲେ ଏକର ଏକର ଧାନ ଫସଲ
  • ||
  • ବାଲିକୁଦା : ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଲୁଟ୍ କରିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ୩ ଚୋର, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ ଚୋରି ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ OSAP ସିପାହୀ, ନଗଦ ୨ ଲକ୍ଷ ୯୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ରୋଗୀ ଆଣିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତା ତଳକୁ ଖସିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫୧ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କୋଭିଡ୍
  • ||
  • ଗଜପତି: ଏଟିଏମ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ୩ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: ସ୍ଥାୟୀ ଘରଡିହ ପଟା ପାଇଁ ଦାବି କରିବାରୁ ବାସହରା ହେଲେ ୧୧ ପରିବାର, ରାଜରାସ୍ତାରେ ଶୀତ କାକରରେ କଟୁଛି ଜୀବନ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା: ଭିମସାରରେ ୨ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରେ ଡେଲ୍ଟା ଭାରିଆଣ୍ଟ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି: ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||

ରାସ୍ତାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ନାଗୀନ୍‌ ନାଚ, ୨ ହାତକୁ ଯୋଡି଼ ଧୁନ୍‌ରେ ନାଚିଲେ…

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୧/୧୦ : ସମୟ ରାତି ୧୦ଟା । ସ୍ଥାନ ଜାଗମରା ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଛକ । ନାଇଟ୍‌ କର୍ଫ୍ୟୁ ଯୋଗୁଁ ରାସ୍ତାରେ କାଁ ଭାଁ ଗାଡି଼ ଗଡୁଥିଲା । ହଠାତ୍‌ ଜିନ୍ସ ଓ ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧା ଯୁବତୀ ରାସ୍ତା ମଝିକୁ ଚାଲି ଆସିଲେ । ୨ ହାତକୁ ଯୋଡି଼ ନାଗିନ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସର ପୋଜ୍‌ରେ ପୋଖରୀପୁଟ ରାସ୍ତା ଆଡ଼େ ମାଡି଼ ଚାଲିଲେ । ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଗାଡି଼ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ନିଘା ନଥାଏ । ନାଗିନ୍‌ ଧୁନ୍‌ରେ ନାଚି ନାଚି ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ । ଗାଡି଼ବାଲା ହର୍ଣ୍ଣ ମାରିଲେ ବି ଯୁବତୀ ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଯାଉନଥିଲେ । ପ୍ରାୟ ୨୦ ମିନିଟ୍‌ ଧରି ଯୁବତୀଜଣକ ଜାଗମରା-ପୋଖରୀପୁଟ ରାସ୍ତାରେ ଏମିତି ହଙ୍ଗାମା କରିଥିଲେ । ଆଖପାଖ ଲୋକ, ଦୋକାନୀ ଓ କିଛି ଗାଡ଼ି ଚାଳକ ଅଟକି ଯାଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କଲେ । କିଛି ଲୋକ ତ ଯୁବତୀଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । କିଛି ସହୃଦୟ ବ୍ୟକ୍ତି ରାସ୍ତା ମଝିକୁ ଯାଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇ ସୁଝାଇ ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଆଣି ବସାଇଥିଲେ । ଖବର ପାଇ ଖଣ୍ଡଗିରି ଥାନା ପିସିଆର୍‌ ଭ୍ୟାନ୍‌ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଲା । ପିସିଆର କର୍ମଚାରୀମାନେ କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଚିହ୍ନି ଯାଇଥିଲେ ।

ସେମାନଙ୍କ ସୂଚନା ମୁତାବକ, ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ ପୂର୍ବରୁ ଏମିତି ଥରେ ଆଇଟିଇଆର୍‌ ଛକରେ ହାଇଡ୍ରାମା କରିଥିଲେ । ଅକ୍ଟୋବର ୧ ତାରିଖ ଅପରାହ୍ଣ ବେଳା ଏକ ଅଟୋରିକ୍ସାରେ ବସି ରହି ଖୁଲମଖୁଲା ମଦ ପିଉଥିଲେ । ସିଗାରେଟ ଫୁଙ୍କୁଥିଲେ । ଉକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପୁଲିସ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି ।