PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଲାଙ୍ଗୀର:ହାତୀଦାନ୍ତ ରାକେଟକୁ ମାଡିବସିଲା ଏସ୍ ଟି ଏଫ୍ ଟିମ୍, ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚୁରା ଜାରି, ବଲାଙ୍ଗୀର ରେଞ୍ଜ ଦେଓଗାଁ ଅଞ୍ଚଳରୁ ରାକେଟ ଧରାପଡ଼ିଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର ନୟାପଲ୍ଲୀରୁ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର ଗିରଫ ମାମଲା , ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୪ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କିଲର( ସମ୍ପଦ ସାହୁ , ପ୍ରଶାନତ ଦାସ), ରିମାଣ୍ଡ ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର ସହରର ଟାଂଗରପାଲିରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ସକାଳ ୧୦.୩୦ ଯାଏ ବିଧାନସଭା ମୁଲତବୀ , ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକରେ ବାହାରିଲାନି କୌଣସି ନିଷ୍କର୍ଷ ବୋଲି କହିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଗୃହ ସୁପରିଚାଳନା ପାଇଁ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡାକିଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ୧୦ ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ନାକଟିଦେଉଳ: ବାରହା ମାଂସ ଜବତ, ଜନ୍ତୁ ଶିକାର ଅଭିଯୋଗରେ ଶିକାରୀ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ।
  • ||
  • ଭବାନୀପାଟଣା: ବସ୍‌କୁ ସଜାଡୁଥିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଅଚାନକ ଗାଡ଼ି ଜେକ ଖସି ଯିବାରୁ ଚକା ତଳେ ଚାପି ହୋଇ ଚାଲିଗଲା ଚାଳକଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୁରୀ ଅଜମେର ଟ୍ରେନରେ ଧୂଆଁ, ଗୋଟିଏ ଘଣ୍ଟା ବିଳମ୍ବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଧରାପଡିଲେ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଜଣେ ଠିକାଦରଙ୍କଠୁ ୧୦ ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେବା ବେଳେ ଧରାପଡିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଷଷ୍ଠ ଦିନରେ ବିଧାନସଭା ଅଚଳ, ବିରୋଧୀଙ୍କ ଘଣ୍ଟ ମାଡ଼ରେ କମ୍ପିଲା ଗୃହ, ଗଙ୍ଗା ଜଳ ଛିଞ୍ଚିଲା ବିଜେଡି
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ତେଲକୋଇ ଫରେଷ୍ଟ ବିଟ୍‌ରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ନଷ୍ଟକଲେ ଏକର ଏକର ଧାନ ଫସଲ
  • ||
  • ବାଲିକୁଦା : ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଲୁଟ୍ କରିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ୩ ଚୋର, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ ଚୋରି ଯନ୍ତ୍ରାଂଶ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ OSAP ସିପାହୀ, ନଗଦ ୨ ଲକ୍ଷ ୯୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ରୋଗୀ ଆଣିବାକୁ ଯିବାବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତା ତଳକୁ ଖସିଲା ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫୧ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କୋଭିଡ୍
  • ||
  • ଗଜପତି: ଏଟିଏମ୍ ଲୁଟ୍ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ୩ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: ସ୍ଥାୟୀ ଘରଡିହ ପଟା ପାଇଁ ଦାବି କରିବାରୁ ବାସହରା ହେଲେ ୧୧ ପରିବାର, ରାଜରାସ୍ତାରେ ଶୀତ କାକରରେ କଟୁଛି ଜୀବନ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା: ଭିମସାରରେ ୨ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରେ ଡେଲ୍ଟା ଭାରିଆଣ୍ଟ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି: ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ଫରେଷ୍ଟର, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||

ପ୍ରବଳ ଝଡ ବର୍ଷା ସତ୍ତ୍ୱେ ଡ୍ଯୁଟି କଲେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସକର୍ମୀ, ଛୁଟିଲା ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ

source:www.guwahatiplus.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧/୪: ଗୁୱାହାଟିରେ ଜଣେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ ପ୍ରବଳ ଝଡ ବର୍ଷାରେ ନିଜ ଡ୍ଯୁଟି ସମ୍ପାଦନ କରିଛନ୍ତି  । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛନ୍ତି ଏହି ରିୟଲ ହିରୋ । ଏହି ପୋଲିସ କର୍ମୀ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ମିଥୁନ୍ ଦାସ । ସଚ୍ଚୋଟତାର ସହ ନିଜ ଡ୍ୟୁଟି କରିଛନ୍ତି ମିଥୁନ । ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କେବଳ ତାଙ୍କରି ଚର୍ଚ୍ଚା । ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି ।

ମିଥୁନ୍ ଦାସ ବସ୍ତିଆ ଟ୍ରାଫିକ୍ ଛକରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ମ୍ୟାନେଜ୍ କରୁଥିଲେ । ଏହି ଛକଟି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ବହୁତ ଛକ । ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରବଳ ଝଡ ବର୍ଷା ହେବାରେ ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଝଡ ତୋଫାନକୁ ଖାତିର ନକରି ପୂର୍ବ ଭଳି ନିଜ କାମ କରିବାରେ ଲାଗିପଡିଲେ ।  ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରେନକୋର୍ଟ ମଧ୍ଯ ନଥିଲା ।

ଏହି ଦୃଶ୍ୟକୁ ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ଯାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରିଥିଲା ଆସାମ ପୋଲିସ । ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ କ୍ଯାପସନ ରହିଛି ଯେ କନଷ୍ଟେବଳ ମିଥୁନ ଦାସଙ୍କ କର୍ତ୍ତବ୍ଯ ପ୍ରତି ତାଙ୍କ ଅସାଧାରଣ ସମର୍ପଣ ପାଇଁ ସଲାମ …

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ମିଥୁନ ବର୍ଷାରେ ଓଦା ହୋଇ କିଛି ନହେଲା ଭଳି ନିଜ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ  ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ୨୦୧୫ରେ ସେ ଆସାମ ପୋଲିସରେ ଜଏନ କରିଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର