ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ଆଗରେ ହାର୍ ମାନିଲା ମାନ୍ଦାବସ୍ଥା, ଦଶହରାରେ ବିକ୍ରି ହେଲା ୨୦୦ରୁ ଅଧିକ ମର୍ସିଡିଜ୍…

ମୁମ୍ବାଇ ୯/୧୦: ଜର୍ମାନୀର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ ନିର୍ମାତା କମ୍ପାନୀ ମର୍ସିଡିଜ୍ ବେଞ୍ଜ ଏହି ଫେଷ୍ଟିଭ୍ ସିଜନରେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ୨୦୦ କାର ଡେଲିଭରୀ କରି ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଚି କରିଛି । ମଙ୍ଗଳବାର କମ୍ପାନୀ କହିଛି ଦଶହରା ଦିନ ମୁମ୍ବାଇରେ ୧୨୫ ଓ ଗୁଜରାତରେ ୭୪ କାର୍ ଡେଲିଭରୀ ହୋଇଛି ।

ମର୍ସିଡିଜ୍ ବେଞ୍ଜ ଇଣ୍ଡିଆର ଏମଡି-ସିଇଓ ମାର୍ଟିନ୍ ଶ୍ୱେଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦଶହରା ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ, ଗୁଜରାତ ଓ ଅନ୍ୟ କିଛି ସ୍ଥାନମାନଙ୍କରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଉତ୍ସାହ ଗତବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଥିଲା ଯାହାକି ଆମ ପାଇଁ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ଥିଲା ।

କମ୍ପାନୀର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଯେଉଁ କାରର ଡେଲିଭରୀ ହୋଇଥିଲା ସେଥିରେ ସି-କ୍ଲାସ୍, ଇ-କ୍ଲାସ୍ ସେଡାନ ଓ GLC ଏବଂ GLE ଭଳି ଗାଡି ସାମିଲ ଥିଲେ । ଏବେ କମ୍ପାନୀ ନୂଆ ମଡେଲ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଛି ।

ମର୍ସିଡିଜ୍ ବେଞ୍ଜ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କାର୍ କମ୍ପାନୀ ମଧ୍ୟ ଏହା ଆଶା ରଖିଥିଲେ ଯେ ଏହି ଫେଷ୍ଟିଭ୍ ସିଜନରେ ଅଟୋ ସେକ୍ଟର ମାନ୍ଦାବସ୍ଥାରୁ ମକୁଳିଯିବ । ନୂଆ ନୂଆ ଅଫର୍ସ ଓ ଡିସ୍କାଉଣ୍ଟ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଶୋ ରୁମ ଟାଣିଆଣିବାକୁ କାମରେ ଆସିବ । ମାସର ଶେଷକୁ ଦିପାବଳୀ ମଧ୍ୟ ପଡୁଛି । ଧନତେରସରେ ମଧ୍ୟ ବିକ୍ରି ଅଧିକ ହେବା ନେଇ ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ୧ ଜୁନରୁ ଖୋଲିବ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳ, ୮ରୁ ସବୁ କର୍ମଚାରୀ କାମକୁ ଫେରିବେ

ମୋଦି ସରକାରଙ୍କୁ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ, ଖୋଲି ଦିଅନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ୍, ବସ୍ ସ୍କୁଲ-କଲେଜ୍ ବନ୍ଦ ରହୁ

ପୁଣି କମିଲା ସୁନା ଦର

ସୋନୁ ପରେ ଏବେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ କରିବେ ସାହାଯ୍ୟ, ଆରମ୍ଭ କଲେ ବସ୍ ସେବା

‘ଯଦି କରୋନା ହୋଇଯାଏ ତେବେ…’, ଦିଲ୍ଲୀବାସୀଙ୍କୁ ସିଏମ୍ କେଜ୍ରିୱାଲ୍ କହିଲେ ଏହି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା

ଏମିତି ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ହୋଇଥାଏ ସୁନା ଦାମ୍