୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଶସ୍ତାରେ କିଣନ୍ତୁ Miର ୫୫ ଇଞ୍ଚିଆ ସ୍ମାର୍ଟଟିଭି, ଆଜି ଶେଷ ଦିନ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୩/୧୧: Flipkart Flipstart Days ସେଲର ଆଜି(୩ ଅକ୍ଟୋବର) ଶେଷ ଦିନ । ସେଲରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଇଲେକଟ୍ରୋନିକ୍ ଗ୍ୟାଜେଟ୍, ଫ୍ୟାଶନ୍ ଓ ହୋମ୍ ଆପ୍ଲାଏନ୍ସ ଭଳି ପ୍ରଡକ୍ଟ୍ସକୁ ଭାରୀ ରିହାତିରେ ଦିଆଯାଉଛି । ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ସେଲରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଆଇଟମ୍ସ ଉପରେ ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ଏବଂ ଟିଭି ଉପରେ ୭୫ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି ।

ଟିଭି କଥା କହିବାତ ଏଠାରେ ସାଓମିର ଏମଆଇ ଟିଭିର ମଡେଲକୁ ଶସ୍ତାରେ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ । ସେଲରେ Mi LED TV 4X Pro କୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ଶସ୍ତାରେ ଆପଣ ଘରକୁ ନେଇପାରିବେ । ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ Mi LED 4X Pro(୫୫ ଇଞ୍ଚ) ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସ୍ମାର୍ଟଟିଭିକୁ ୪୯୯୯୯ ଟଙ୍କା ବଦଳରେ କେବଳ ୩୯ ୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଘରକୁ ନେଇପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଟିଭିକୁ କିଣିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅଫର୍ସ ଦିଆଯାଉଛି ।

ଟିଭି କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଯଦି Axis Bank Buzz Credit Card ର ବ୍ୟବହାର କରିବେ ତେବେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ । ICICI ବ୍ୟାଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ୍ ଓ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡରେ ୫ ପ୍ରତିଶତର ଇଣ୍ଟ୍ରେଷ୍ଟ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ଦିଆଯାଉଛି ।

Mi LED TV 4X Proରେ Xiaomiର କଷ୍ଟମ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମ PatchWall OS । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏଥିରେ 4K HDR LED ଡିସପ୍ଲେ ରହିଛି । ଏହି ଟିଭି ୬୪ ବାଇଟ୍ କ୍ୱାର୍ଡକୋର ପ୍ରୋସେର ବିଶିଷ୍ଟ । ଏଥିରେ ୨ ଜିବି ରାମ୍ ଓ ୮ ଜିବି ଇଣ୍ଟରନାଲ୍ ଷ୍ଟୋରେଜ ରହିଛି ।

ଏହି ଟିଭିର ଖାସ୍ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଏହାକୁ ବ୍ଲୁଟ୍ଥ୍ ରିମୋର୍ଟ ଭଏସ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ସହିତ ଅଣାଯାଇଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏଥିରେ 20Wର ବଡ ସ୍ପିକର ଲାଗିଛି । କନେକ୍ଟିଭିଟି ପାଇଁ ଏଥିରେ ୨ ୟୁଏସବି ପୋର୍ଟ, ୩ ଏଚଡିଏମାଇ ପୋର୍ଟ, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ ଓ ୱାଇଫାଇ ଭଳି ଫିଚର୍ସ ସାମିଲ ଅଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଭୁଲ୍ ଆଧାର ନମ୍ବର ଦେଲେ ଲାଗିପାରେ ୧୦ ହଜାର ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଜୋରିମାନା

ଭାରତର ମହାନ କ୍ରିକେଟରଙ୍କର ନାମରେ ରଖାଗଲା ବୁଢିଆଣୀର ନୂଆ ପ୍ରଜାତିର ନାମ, ଜାଣିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ବିବାହ ପାଇଁ ମହିଳା ଆଥଲେଟଙ୍କୁ ଚାପ୍ ପକାଉଥିଲେ କୋଚ୍,ନଶୁଣିବାରୁ ବନ୍ଧୁକ ଆଣି…

‘ଗୁରୁଜୀ ମୁଁ ଆସୁଛି’ କହି ୭ମ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ର