PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରତା, ୧୦ ବଷର୍ର ଶିଶୁକୁ ବନ୍ଦୀ କରି ହତ୍ୟା କଲେ

ଶ୍ରୀନଗର,୨୨।୩: ଜମ୍ମୁ ଓ କଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରତା ଜାରି ରହିଛି। କଶ୍ମୀର ଘାଟିରେ ଲଗାତାର ଭାବରେ ଅଶାନ୍ତି  ଲାଗି ରହିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ବାନ୍ଦିପୋରାର ହାଜିନରେ ଏକ ନିରୀହ ଶିଶୁକୁ ବନ୍ଦୀ କରି ପରେ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ୧୦ ବର୍ଷର ଏହି ଶିଶୁର ବାପା-ମା ଯେତେ ହାତଗୋଡ ଯୋଡି ନେହୁରା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ କିଛି ଶୁଣିନଥିଲେ। ସେମାନେ  ଶିଶୁଟିକୁ ମାରିଦେଇଥିଲେ।

ଏବେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ୧୦ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଆତିଫ୍ ମୀରର ପରିବାର ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଛାଡିବାକୁ ବହୁପ୍ରକାର ଅନୁରୋଧ କରୁଛନ୍ତି।  କିନ୍ତୁ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଉପରେ ଏହାର କୌଣସି ପ୍ରକାର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥିଲା। ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।  ୨୪ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାରି ରହିଥିବା ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ଆଜି ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ତଳରୁ ୨ ଜଣ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସହ ଏହି ଶିଶୁଟିର ମୃତହେଦ ଉଦ୍ଦାର କରାଯାଇଛି।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୪ଟି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ହୋଇଥିବା ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ସୁରକ୍ଷାବଳର  ୭ ଜଣ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜି ବାନ୍ଦିପୋରା ଜିଲ୍ଳାରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀମାନେ ୨ ଜଣ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ମାରିବରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି।  ​‌

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର