PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କନ୍ଧମାଳ- ଗୋଚ୍ଛାପଡା ପୁଲିସ ଦ୍ବାରା ୧୦୭ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ । ଜାମସେଦପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଦୁଇ ଗିରଫ ।
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ- କୁକୁଡାଖଣ୍ଡି ବ୍ଲକ କାଳୁଆ ଛକରେ ୭ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କଲା ଅବକାରୀ।
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରେ ଡାକ୍ତରମାନଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ, ଆସନ୍ତା ୧୮ ତାରିଖକୁ ଜାତୀୟ ପ୍ରତିବାଦ ଦିବସ ଭାବେ ପାଳିବ ଭାରତୀୟ ଚିକିତ୍ସକ ସଂଘ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ସଦର ଏସଡିପିଓଙ୍କ ପ୍ରେସମିଟ, ୨୨ ବାଇକ, ୨ ପିକଅପ ଜବତ, ୭ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାଲକାନାଗିରି : ମାଲକାନଗିରି-ଆନ୍ଧ୍ର ସୀମାରେ ନକ୍ସଲ ଓ ପୋଲିସ ମୁହାଁମୁହିଁ, ଏନକାଣ୍ଟରରେ ୬ ହାଡକୋର ମାଓବାଦୀ ନିହତ
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ଜିଏସଟି ଫାଙ୍କୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ସ୍କାର୍ପ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ଅଟକ, ବାଣିଜ୍ୟ କର ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ଅଟକ
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ : ରେଙ୍ଗାଲି ବିରାଜ ଷ୍ଟିଲ ସାମ୍ନାରେ ଟ୍ରକ୍ ସହ ଧକ୍କା ହୋଇ କାର୍ ଚୂରମାର, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଜଣେ ମ୍ରୁତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁର ଉତ୍ତରାମୁଖୀ ସାହିରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗଣ୍ଡଗୋଳ, ଛୁରୀ ମାଡ଼ରେ ଜଣେ ମୃତ ଓ ଦୁଇଜଣ ଆହତ, ସମସ୍ତେ ଏମକେସିଜିରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଉ ଅଳ୍ପ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସଂକ୍ରମଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କମିଯିବ, ‘ଅନଲକ୍’ ହେଲେବି ଲୋକଙ୍କୁ ନିୟମ କଡାକଡି ପାଳନ କରିବାକୁ ପଡିବ- ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ଧାନ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବୋମା ମାଡ, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ ପ୍ରେମିକା, ଦେହରେ କିରୋସିନ ଢାଳି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲା ବିଫଳ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ମାଥିଲି ଥାନା କୁଲାବେଡା ଜଙ୍ଗଲରେ ମାଓବାଦୀ-ଯବାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରୁ ଆଉ ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୩୪୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଚୌଦ୍ଵାର: ଟ୍ରଲରକୁ ପିଟିଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୨ ମୃତ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ସୋଲାର ଚୋରଙ୍କୁ ଧରିଲା ପୋଲିସ, ଖତ ଗଡ଼ିଆରେ ପୋତି ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ ସୋଲାର ପ୍ୟାନେଲ ଓ ବ୍ୟାଟେରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୫୩୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଏହି ଫଟୋକୁ ରେଳ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିବା ପରେ ହୋଇଗଲା ଭାଇରାଲ, ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ…

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯/୮: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏବେ କିଛି ନା କିଛି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହା ବେଳେବେଳେ ମଜାଦାର ହୋଇଥାଏ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ଆମକୁ ଭାବୁକ କରିଦିଏ । ଏଭଳି ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋରେ ଏକ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ରେଲୱେ ଟ୍ରାକରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ମାଲଗାଡି ତଳେ ବସିଛନ୍ତି । କିଏ ଜଣେ ତାଙ୍କ ପଛପଟୁ ଏହି ଫଟୋଟି କ୍ଲିକ୍ କରି ସେୟାର କରିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏହି ଭାଇରାଲ ଫଟୋ ରେଳ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଯାଇଛି । ଏହାପରେ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇ କହିଛି ଯେ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ଯ ଅତି ବିପଜ୍ଜନକ ଏବଂ ଦଣ୍ଡନୀୟ ଅପରାଧ । ଦୟାକରି ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରେନ୍ ଡବା ତଳେ ବସନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାରଣ ଟ୍ରେନଟି କେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ବିନା ତେତାବନୀରେ ଆଗକୁ ଗଡିଯାଇପାରେ । ରେଲୱେ ଟ୍ରାକକୁ ସଠିକ୍ ରୂପେ ଅତିକ୍ରମ କରନ୍ତୁ । ଆଲର୍ଟ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ ।

ରେଲ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଦ୍ୱାରା ଟ୍ୱିଟ୍ କରାଯିବାପରେ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ ଉପରେ ଲୋକମାନେ ମଜା ଉଡାଇଛନ୍ତି । କିଛି ୟୁଜ୍ରସ ଏଥିରେ ରିଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋଦି ସରକାରଙ୍କ ଶାସନରେ ପ୍ରେମ କରିବା କଣ ପାପ । ଅନ୍ଯ କିଛି ୟୁଜର୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିଜ ପାଇଁ ନହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ ।

କିଛି ୟୁଜର୍ସ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗାର୍ଡେନରେ ବସିଲେ ପୋଲିସ ଭୟ, ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଚିନ୍ତା, ରେଳ ଲାଇନରେ ବସିବା ପାଇଁ ଦେଉନାହାଁନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ କେଉଁଠି ବସିବେ ।

ଅନ୍ଯପଟେ କିଛି ୟୁଜ୍ରସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସରକାରଙ୍କୁ ସୁପାରିଶ କରି ଏମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ଘର ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର