ଏହି ଫଟୋକୁ ରେଳ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିବା ପରେ ହୋଇଗଲା ଭାଇରାଲ, ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ…

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯/୮: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏବେ କିଛି ନା କିଛି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହା ବେଳେବେଳେ ମଜାଦାର ହୋଇଥାଏ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ଆମକୁ ଭାବୁକ କରିଦିଏ । ଏଭଳି ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଫଟୋରେ ଏକ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ରେଲୱେ ଟ୍ରାକରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ମାଲଗାଡି ତଳେ ବସିଛନ୍ତି । କିଏ ଜଣେ ତାଙ୍କ ପଛପଟୁ ଏହି ଫଟୋଟି କ୍ଲିକ୍ କରି ସେୟାର କରିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଏହି ଭାଇରାଲ ଫଟୋ ରେଳ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଯାଇଛି । ଏହାପରେ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇ କହିଛି ଯେ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ଯ ଅତି ବିପଜ୍ଜନକ ଏବଂ ଦଣ୍ଡନୀୟ ଅପରାଧ । ଦୟାକରି ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରେନ୍ ଡବା ତଳେ ବସନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାରଣ ଟ୍ରେନଟି କେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ବିନା ତେତାବନୀରେ ଆଗକୁ ଗଡିଯାଇପାରେ । ରେଲୱେ ଟ୍ରାକକୁ ସଠିକ୍ ରୂପେ ଅତିକ୍ରମ କରନ୍ତୁ । ଆଲର୍ଟ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ ।

ରେଲ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଦ୍ୱାରା ଟ୍ୱିଟ୍ କରାଯିବାପରେ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ ଉପରେ ଲୋକମାନେ ମଜା ଉଡାଇଛନ୍ତି । କିଛି ୟୁଜ୍ରସ ଏଥିରେ ରିଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋଦି ସରକାରଙ୍କ ଶାସନରେ ପ୍ରେମ କରିବା କଣ ପାପ । ଅନ୍ଯ କିଛି ୟୁଜର୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିଜ ପାଇଁ ନହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଗଛ ଲଗାନ୍ତୁ ।

କିଛି ୟୁଜର୍ସ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗାର୍ଡେନରେ ବସିଲେ ପୋଲିସ ଭୟ, ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଚିନ୍ତା, ରେଳ ଲାଇନରେ ବସିବା ପାଇଁ ଦେଉନାହାଁନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ କେଉଁଠି ବସିବେ ।

ଅନ୍ଯପଟେ କିଛି ୟୁଜ୍ରସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସରକାରଙ୍କୁ ସୁପାରିଶ କରି ଏମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାରେ ଘର ପ୍ରଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଭୋଟର ଆଇଡି କାର୍ଡ ସହ ଲିଙ୍କ୍‌ ହେବ ଆଧାର!

୨୦୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍‌ର ଛପା ବନ୍ଦ ନେଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ହୋଇନାହିଁ

ଏଲ୍ଏସିକୁ ଆଉ ୩ହଜାର ସୈନିକ ପଠାଇଛି ଭାରତ

ବଜାରରେ ରୁଷର କରୋନା ଔଷଧ ‘କରୋନାଭିର’

ଘରେ ବସି ବସି ବୋର୍‌ ହେଲେ ବିମାନରେ ଟିକେ ବୁଲିଆସନ୍ତୁ, କରୋନା ସମୟରେ ଏମିତି ବି ସୁବିଧା ମିଳୁଛି

ଥଣ୍ଡା ସହ୍ୟ କରିପାରୁନାହାନ୍ତି ଚୀନ୍‌ ସୈନିକ