PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋଣାର୍କ : ରୋଗ କଷ୍ଟ ସହିନପାରି ସ୍କୁଲ ହତାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ବୃଦ୍ଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୪ ପଜେଟିଭ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମାଡ଼ିଆସୁଛନ୍ତି ନୀଳଗିରି ଆଡକୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ହାତୀ, ଚାଷୀ ଆତଙ୍କିତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ବିପଦ ସଂକେତ ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ଜଳକା, ବନ୍ୟା ପାଣି ଘେରରେ ୧୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗ୍ରାମ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଅଟୋରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଗାଡି ଛାଡି ୨ ମାଫିଆ ଫେରାର୍
  • ||

କଟକ: ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ, ଜିଆରପି ଥାନାରେ ଏତଲା କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍

source:odishasuntimes.com

କଟକ ୧୯/୨: ୧୫ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ୫ ଜଣ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ । ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଶନିବାରଠୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ୫ ଜଣ ଯୁବକ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଘଟଣା ନେଇ ଜିଆରପି ଥାନାରେ ଏତଲା କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍ । ନାବାଳିକା ଜଣକ ଶନିବାର ନିଜ ଗାଁରୁ ୩ ଜଣଙ୍କ ସହିତ କଟକର ଏକ ରାଲିକୁ ଆସିଥିଲେ । ଗାଁର ଉକ୍ତ ୩ ଜଣ ତାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳାବାଗ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଘରେ ଛାଡି କେଉଁଆଡେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ରାତିରେ ପାଖ ଘରେ ରହୁଥିବା ୫ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ ।

ନାବାଳିକା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଆଉ ୩ ଜଣ ଆସିଥିଲେ । ସେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରୀ । ତାଙ୍କ ଘର ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲାର ବନ୍ତଳାରେ ।  ୨ ଜଣ ଯୁବକ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପଡୋଶୀ ଯୁବତୀ ତାଙ୍କ ସହିତ ଆସିଥିଲେ । ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳାବାଗ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ଘରେ ରଖିଥିଲେ  ଏବଂ ପରେ ସେଠାରୁ ଖସି କେଉଁଆଡେ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ ।

ଏହା ପରେ ନାବାଳିକା ଜଣକ ଯେଉଁ ଘରେ ଥିଲେ ତା ପାଖ ଘରେ ଥିବା ୫ ଜଣ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଏଥିରୁ ସେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରିଦିଆଯାଇଛି ଏବଂ ସେ ସେହି ୩ ଜଣଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହ ସେ କଟକ ଆସିଥିଲେ । ଶନିବାର ପରଠୁ ସେହି ୫ ଯୁବକ ଆଜି ସକାଳ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଆଜି ସେ କୌଶଳ କ୍ରମେ ସେଠାରୁ ଖସି ଆସି ଜିଆରପି ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଜିଆରପି ଥାନା ପ୍ରଥମେ ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲା । ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍ ଆସିବା ପରେ ସବୁ ଖବର ଜଣା ପଡିଥିଲା । ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ଯ ଜିଆରପି ଥାନାରେ ଦିଆଯାଇଛି । ସେଠାରୁ  ନାବାଳିକାଙ୍କୁ କଟକ ବଡ ମେଡିକାଲ ନିଆଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି । ତେବେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ଜିଆରପି ଥାନା ପୋଲିସ ।