ପୁଣି ଲଜ୍ୟା! ଦୋସିଙ୍ଗା ମାର୍କେଟ୍‌ରୁ ଫେରୁଥିବା ନାବାଳିକାକୁ ରାସ୍ତାରୁ ଟେକି ନେଇ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ,୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ

ଚାନ୍ଦବାଲି ୧୩/୧୧: ପୁଣି ଲଜ୍ୟା! ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ରାସ୍ତାର ଉଠାଇନେଇ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ। ଚାନ୍ଦବାଲି ବ୍ଲକ ଦୋସିଙ୍ଗା ପଞ୍ଚାୟତର ଜଣେ ୧୪ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ବଜାରରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଗଣଦୁର୍ଷ୍କମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି ।

ରବିନ୍ଦ୍ର ନଗରରୁ ଅରବିନ୍ଦ ଦଳପତିଙ୍କ ନାବାଳିକା କନ୍ୟା ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବଜାରରୁ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ତାପସ ସାହୁ୯୪୦), ଦୀପକ ଖଟୁଆ(୩୨) ନାମକ ଦୁଇଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏକ ମଟର ସାଇକେଲରେ ଆସି ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀକୁ ରାସ୍ତାରୁ ଅପରହଣ କରିଥିଲେ । ପରେ ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ଦୁଇ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗଣଦୁର୍ଷ୍କମ କରିଥିଲେ ।

ପୀଡିତା ନାବାଳିକା ଜଣକ ଦୁର୍ଷ୍କମକାରୀଙ୍କ କବଳରୁ ମୁକୁଳି ନପାରି ଗୁରୁତର ଅସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ବହୁ କଷ୍ଟରେ ଘରକୁ ପହଞ୍ଚି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସମସ୍ତ କଥା କହିଥିଲେ । ନାବାଳିକାର ପିତା ତୁରନ୍ତ ଧାମରା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଧାମରା ପୋଲିସ ଦୁଇ ଜଣ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସହ ଦୁର୍ଷ୍କମରେ ଶୀକାର ନାବାଳିକାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ମୋଇନା କରାଯାଇଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କଟକ ୨ ଡାକ୍ତରଖାନରେ ୬୬ ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ

ଓଡିଶାରେ ହେବ କୋଭିଡ-୧୯ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ର ପରୀକ୍ଷଣ: ସମ୍‌ ହସପିଟାଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷଣ ହେବ

ଘରେ ଏକା ଥିବା ସମୟରେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ବେଲଣାରେ ପିଟିପିଟି ସ୍ୱାମୀକୁ ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ତ୍ରୀ – ସ୍ୱାମୀ ମଦ ପିଇ ଅତ୍ୟାଚାର କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ

୧୪୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ସୁସ୍ଥ

ମରିବା ପୂର୍ବରୁ ହାତରେ ଲେଖିଦେଇଥିଲେ ହତ୍ୟାକାରୀର ଗାଡି ନମ୍ବର, ଏଭଳି ଧରିଲା ପୋଲିସ