PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଖଜୁରୀପଡା ଛକ ନିକଟରୁ ପିକପ ଭ୍ୟାନ ସହ ଚାରି କୁଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଛୋଟ ଛୁଆଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା କମ୍, ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ୫୦ରୁ ୬୦ % ଆଣ୍ଟିବଡି – ନିରୋଜ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ୧୫ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ୱର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ହାଇଦରର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ, ମାଜିଷ୍ଟେ୍ରଟ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ​ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିବେ​‌ ୩ ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଏଟିଏମ୍‌ ଖୋଳରେ ଲେଖିଥିଲେ ପାସ୍‌ୱାର୍ଡ: ହଜିଲା ଏଟିଏମ୍‌ କାର୍ଡ, ବ୍ଲକ୍‌ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଟଙ୍କା ନେଇ ପାର୍‌

କଟକ,୧୪/୦୮: କଟକ କାଳୀଗଳିର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଏଟିଏମ୍‌ କାର୍ଡ ହଜିଯିବା ପରେ ଉକ୍ତ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରି କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇନେଇଛି । ଏନେଇ ଲାଲବାଗ୍‌ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦାୟର ହୋଇଛି । ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବିକ, କାଳୀଗଳି ଅଞ୍ଚଳରେ ସାଗରମଲ୍‌ ଅଗ୍ରୱାଲ୍‌ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ରହନ୍ତି । ସେଗତ ସପ୍ତାହରେ ଘରୁ କେଉଁଆଡ଼େ ବାହାରକୁ ଯିବା ବାଟରେ ତାଙ୍କର ଏଟିଏମ୍‌ କାର୍ଡଟି ହଜିଯାଇଥିଲା । ତେବେ ସେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଯାଇ କାର୍ଡକୁ ବ୍ଲକ୍‌ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଉକ୍ତ କାର୍ଡକୁ କେହି ବ୍ୟବହାର କରି ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନେଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ହେଉଛି ଏଟିଏମ୍‌ କାର୍ଡ ଉପରେ ଶ୍ରୀ ଅଗ୍ରୱାଲ୍‌ ପାସ୍‌ୱାର୍ଡ ଲେଖି ରଖିଥିଲେ । ତେଣୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜଣକ ଅତି ସହଜରେ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନେଇଛି । ତେବେ ପୁଲିସକୁ ଭ୍ରମିତ କରିବା ପାଇଁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଜଣକ ପ୍ରଥମେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଏଟିଏମ୍‌ ବ୍ୟବହାର କରି ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇଛି । ପରେ ସେଠାରୁ ଜଗତସିଂହପୁର ଯାଇ ପୁଣି ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇଛି । ୪୦ ହଜାର ଉଠିବା ପରେ ଏବେ କାର୍ଡଟି ବ୍ଲକ୍‌ ହୋଇଯାଇଛି । ଏନେଇ ପୁଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ଲାଲବାଗ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଏହାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ।