ଏଟିଏମ୍‌ ଖୋଳରେ ଲେଖିଥିଲେ ପାସ୍‌ୱାର୍ଡ: ହଜିଲା ଏଟିଏମ୍‌ କାର୍ଡ, ବ୍ଲକ୍‌ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଟଙ୍କା ନେଇ ପାର୍‌

କଟକ,୧୪/୦୮: କଟକ କାଳୀଗଳିର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଏଟିଏମ୍‌ କାର୍ଡ ହଜିଯିବା ପରେ ଉକ୍ତ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରି କେହି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇନେଇଛି । ଏନେଇ ଲାଲବାଗ୍‌ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦାୟର ହୋଇଛି । ପୁଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସୂଚନା ମୁତାବିକ, କାଳୀଗଳି ଅଞ୍ଚଳରେ ସାଗରମଲ୍‌ ଅଗ୍ରୱାଲ୍‌ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ରହନ୍ତି । ସେଗତ ସପ୍ତାହରେ ଘରୁ କେଉଁଆଡ଼େ ବାହାରକୁ ଯିବା ବାଟରେ ତାଙ୍କର ଏଟିଏମ୍‌ କାର୍ଡଟି ହଜିଯାଇଥିଲା । ତେବେ ସେ ବ୍ୟାଙ୍କ୍‌ ଯାଇ କାର୍ଡକୁ ବ୍ଲକ୍‌ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଉକ୍ତ କାର୍ଡକୁ କେହି ବ୍ୟବହାର କରି ୪୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନେଇଛନ୍ତି । ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ହେଉଛି ଏଟିଏମ୍‌ କାର୍ଡ ଉପରେ ଶ୍ରୀ ଅଗ୍ରୱାଲ୍‌ ପାସ୍‌ୱାର୍ଡ ଲେଖି ରଖିଥିଲେ । ତେଣୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଜଣକ ଅତି ସହଜରେ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନେଇଛି । ତେବେ ପୁଲିସକୁ ଭ୍ରମିତ କରିବା ପାଇଁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଜଣକ ପ୍ରଥମେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଏଟିଏମ୍‌ ବ୍ୟବହାର କରି ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇଛି । ପରେ ସେଠାରୁ ଜଗତସିଂହପୁର ଯାଇ ପୁଣି ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଉଠାଇଛି । ୪୦ ହଜାର ଉଠିବା ପରେ ଏବେ କାର୍ଡଟି ବ୍ଲକ୍‌ ହୋଇଯାଇଛି । ଏନେଇ ପୁଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ଲାଲବାଗ ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଏହାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କରୋନାରେ ମିଳିଲାନି କାମ, ଭୋକ ଉପବାସରେ ଜାଗାଘର ବାରଣ୍ଡାରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ବୃଦ୍ଧ: ଶତ ଚେଷ୍ଟା ସତ୍ତ୍ୱେ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲେନି ସାମାଜିକ କର୍ମୀ

ନିର୍ବନ୍ଧ ପରେ ବି ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକାକୁ ଭୁଲି ପାରିଲେନି ପ୍ରେମିକ, ତା’ ପରେ କାହାର ହେଲା ଜିତ…

୧୧୦ ଜଣ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା କଲେ ବୋକୋ ହରାମ ଆତଙ୍କବାଦୀ,ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଲେ

ଭିନ୍ନ ଜାତିରେ ବାହା ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି… ଭାଇ ଶବକୁ ଛୁଇଁଲାନି ଭାଇ, ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ କଲେ ସଂସ୍କାର

ପାକ୍‌ ଅଧିନାୟକ ବାବରଙ୍କ ବଢ଼ିଲା ଅଡୁଆ, ପୀଡ଼ିତା ମହିଳା ଆଣିଲେ ପ୍ରତାରଣା ଓ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ

ଯୁବ ଇଂଜିନିୟର୍‌ଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଲା ଏକତରଫା ପ୍ରେମ: ଯୁବତୀଙ୍କ ହଷ୍ଟେଲ୍‌ ସମ୍ମୁଖରେ ହାଲ୍ଲାବୋଲ କରିବାରୁ ନିସ୍ତୁକ ଛେଚିଲେ ଦେଖଣାହାରୀ