PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ନବୀନ ଓ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ସଙ୍ଗୀତା ସବୁଠୁ ଧନୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୫/୪: ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ଯାୟ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ତାଲିକା । ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ସତ୍ଯପାଠ ଆଧାରରେ ଏଡିଆର ରିପୋର୍ଟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।  ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଥିବା ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ମଧ୍ଯରୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଧନୀ ହେଉଛନ୍ତି ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ନବୀନଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିର ପରିମାଣ ହେଉଛି ୬୩ କୋଟି ୮୭ ଲକ୍ଷ ୪୧ ହଜାର ୮୧୬ଟଙ୍କା । ନବୀନ ଏଥର ୨ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି । ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ହିଞ୍ଜିଳିରୁ ଏବଂ ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେପୁରରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଛନ୍ତି ନବୀନ । ସେହିଭଳି ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଥିବା ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ହେଉଛନ୍ତି ସଙ୍ଗୀତା ସିଂଦେଓ । ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ଯ ୩୭ କୋଟି ୯୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ।

ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ମଧ୍ଯରେ ଧନୀ ତାଲିକାରେ ନବୀନଙ୍କ ପରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଦ୍ୱିତୀୟରେ ଅଛନ୍ତି ବିଜେପିର ପାଟଣାଗଡ ପ୍ରାର୍ଥୀ କନକ ବର୍ଦ୍ଦନ ସିଂ ଦେଓ । ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ଯ ହେଉଛି ୩୭ କୋଟି କୋଟି ୯୫ ଲକ୍ଷ ୯୦ ହଜାର ୮୫୧ ଟଙ୍କା । ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ଝାରସୁଗୁଡାର ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ନବକିଶୋର ଦାସ । ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି ୩୩ କୋଟି ୬୨ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୭୦୭ ଟଙ୍କା ।

ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ମଧ୍ଯରେ ଧନୀ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି ବଲାଙ୍ଗିର ବିଜେପି ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ସଙ୍ଗୀତା ସିଂଦେଓ । ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ଯ ୩୭ କୋଟି ୯୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । ସଙ୍ଗୀତାଙ୍କ ପରେ ଅର୍ଥାତ୍ ଦ୍ୱିତୀୟରେ ଅଛନ୍ତି ବଲାଙ୍ଗିର ଲୋକସଭା ଆସନର ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ କଳିକେଶ ନାରାୟଣ ସିଂହଦେଓ । କଳିକେଶଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ଯ ୨୦ କୋଟି ୪୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା । ତୃତୀୟ ଧନୀ ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସନ୍ନ ଆଚାର୍ଯ୍ଯ । ପ୍ରସନ୍ନଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିର ମୂଲ୍ଯ ୯ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର