PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ବେଳାଭୂମିରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଛାତ୍ର ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

କଂଗ୍ରେସ ରାଲିରେ ଶୁଭିଲା ‘ମୋଦି-ମୋଦି’ ସ୍ଲୋଗାନ, ଲୋକଙ୍କ ଉପରକୁ ଫୁଲମାଳ ଓ ଦଳୀୟ ପତାକା ଫୋପାଡିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ବିଜନୋର,୯।୪: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୧୯ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ ଆଜି ଠାରୁ ଶେଷ ହେଉଛି। ଏହି କାରଣରୁ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓ ଦଳର ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ବହୁ ରାଲିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ବିଜନୋରରେ ରାଲି ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ସାମନାରେ ମୋଦି-ମୋଦି ସ୍ଲୋଗାନ ଦିଆଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସେମାନଙ୍କ ଆଡକୁ ଇଶାରା କରି ହସିବା ସହ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ଉପରକୁ ଫୁଲମାଳ ଏବଂ ଦଳୀୟ ପତାକା ଫୋପାଡିଥିଲେ। ଯାହାପରେ ସେଠାରେ ଥିବା ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ। କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ’ଚୌକିଦାର ଚୋର ହେ’ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ‘ମୋଦି-ମୋଦି’ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ। ଏପରିକି ବିଜେପି କର୍ମୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ରାଲି ବେଳେ ଗାଡି ସାମାନରେ ଠିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

source: https://www.prabhatkhabar.com

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ରାଲି ବେଳେ ‘ମୋଦି-ମୋଦି’ ସ୍ଲୋଗାନ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପ୍ରିୟଙ୍କା ପ୍ରୟାଗରାଜରୁ ବାରାଣାସୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଙ୍ଗା ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ବାରାଣାସୀ ଅର୍ସି ଘାଟରେ ତାଙ୍କର ରାଲି ସମୟରେ ଲୋକେ ‘ମୋଦି-ମୋଦି’ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ଯେ, ସେ ସମୟରେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ ମୋଦି ଏଗେନ ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ଝିଅ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲୋ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର