କଂଗ୍ରେସ ରାଲିରେ ଶୁଭିଲା ‘ମୋଦି-ମୋଦି’ ସ୍ଲୋଗାନ, ଲୋକଙ୍କ ଉପରକୁ ଫୁଲମାଳ ଓ ଦଳୀୟ ପତାକା ଫୋପାଡିଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ବିଜନୋର,୯।୪: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୧୯ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନ ଆଜି ଠାରୁ ଶେଷ ହେଉଛି। ଏହି କାରଣରୁ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓ ଦଳର ମହାସଚିବ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ବହୁ ରାଲିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। ବିଜନୋରରେ ରାଲି ସମୟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ସାମନାରେ ମୋଦି-ମୋଦି ସ୍ଲୋଗାନ ଦିଆଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସେମାନଙ୍କ ଆଡକୁ ଇଶାରା କରି ହସିବା ସହ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ଉପରକୁ ଫୁଲମାଳ ଏବଂ ଦଳୀୟ ପତାକା ଫୋପାଡିଥିଲେ। ଯାହାପରେ ସେଠାରେ ଥିବା ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ। କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ’ଚୌକିଦାର ଚୋର ହେ’ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିବା ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ‘ମୋଦି-ମୋଦି’ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ। ଏପରିକି ବିଜେପି କର୍ମୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ରାଲି ବେଳେ ଗାଡି ସାମାନରେ ଠିଆ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

source: https://www.prabhatkhabar.com

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧିଙ୍କ ରାଲି ବେଳେ ‘ମୋଦି-ମୋଦି’ ସ୍ଲୋଗାନ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପ୍ରିୟଙ୍କା ପ୍ରୟାଗରାଜରୁ ବାରାଣାସୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଙ୍ଗା ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ବାରାଣାସୀ ଅର୍ସି ଘାଟରେ ତାଙ୍କର ରାଲି ସମୟରେ ଲୋକେ ‘ମୋଦି-ମୋଦି’ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ଯେ, ସେ ସମୟରେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ ମୋଦି ଏଗେନ ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ଝିଅ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲୋ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କରୋନା ଟିକା ପ୍ରସ୍ତୁତି ଦେଖିବେ ମୋଦି: ଶନିବାର ଦିନ ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ପୁନେ ଓ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଯିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ଉଗ୍ରରୂପ ନେଉଛି କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନ, ଦିଲ୍ଲୀର ୯ଟି ଷ୍ଟାଡିୟମକୁ ଅସ୍ଥାୟୀ ଜେଲ୍ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ମାଗିଲା ପୋଲିସ…

ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି, ହାତ ଗୋଡ ବାନ୍ଧି ନଦୀରେ ଫୋପାଡିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ

ବିଜେପିକୁ ଓବେସୀଙ୍କ କଡାପ୍ରଶ୍ନ, ବିଜେପି ଶାସିତ ୪ ରାଜ୍ୟରେ କାହିଁକି ନାହାନ୍ତି ଜଣେ ହେଲେ ମୁସଲିମ ମନ୍ତ୍ରୀ ?

ପୁଣି ଲଜ୍ଜା: ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ଖେଳୁଥିବା ନାବାଳିକାକୁ ପୂଜାରୀ କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ

ଓଡିଆ ଗୀତରେ ରାପ୍‌ ପରେ ଆଲ୍‌ବମ୍‌ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ସୁର ଭାଇନା: କୁଆଖିଆ ନଦୀ ପଠାରେ ଚାଲିଛି ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ