ଆସନ୍ତାକାଲି ଅଯୋଧ୍ୟା ମାମଲା ରାୟ: କୋର୍ଟଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଶାନ୍ତିର ସହ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ ମୋଦି

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୮/୧୧:  ଅଯୋଧ୍ୟା ମାମଲାର ରାୟ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଟ୍ୱିଟ୍ କଲେ ମୋଦି । ମୋଦି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଯୋଧ୍ୟା ମାମଲାରେ ଆସନ୍ତାକାଲି ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ରାୟ ଶୁଣାଇବେ । ସାରା ଦେଶ ଉତ୍ସାହିତ । ତେବେ ଏହା କାହାର ହାର୍-ଜିତ୍ ନୁହେଁ । ଏହା ସହ ମୋଦି ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଅପିଲ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି ଭାରତରେ ଶାନ୍ତି ଓ ଏକତା ବଜାୟ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ଆସନ୍ତାକାଲି ଆସିବ ରାମ ଜନ୍ମଭୂମି ବିବାଦର ଚୂଡାନ୍ତ  ରାୟ । ସକାଳ ସାଢେ ୧୦ଟାରେ ରାୟ ଶୁଣାଇ ପାରନ୍ତି  ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ।  ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମୋଦି ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାରା ଦେଶରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ତେବେ ଦେଶର ନ୍ୟାୟପାଳିକାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସମ୍ମାନ କରି ସକାରାତ୍ମକ ବାତାବରଣ ମଧ୍ୟରେ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍ । କୋର୍ଟଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସବୁ ବର୍ଗର ଲୋକେ ସ୍ୱାଗତ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଅଯୋଧ୍ୟା ମାମଲାରେ ଯାହା ବି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆସିବ ସେଥିରେ କାହାର ହାର୍ ଜିତ୍ ହେବନି । ଏହା ସହ ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ କୋର୍ଟଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଶାନ୍ତିର ସହ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ଅପିଲ୍ କରିଛନ୍ତି ମୋଦି ।   

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଦିଲ୍ଲୀ –ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ସହିତ ଉତ୍ତର ଭାରତର ବହୁ ସହରରେ ଭୂକମ୍ପ ଝଟକା ଅନୁଭୂତ

ପୁଣି ୟୁପି ରାଜନୀତିକୁ ଫେରିବ କି ଦାଦା-ପୁତୁରାଙ୍କ ଯୋଡି? ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ସହ ମେଣ୍ଟ କରିବା ନେଇ ଏହା କହିଲେ ଶିବପାଲ

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏହି ଏଲିୟନ୍ସଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ସତ୍ୟ

ବିଲ୍ ଗେଟସଙ୍କ ସହିତ ସ୍ମୃତି ଇରାନୀ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ, କ୍ୟାପସନରେ ନିଜ ପାଠପଢାକୁ ନେଇ ଏଭଳି ଲେଖିବା ପରେ ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ…