PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୩୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: କୋଦଳା ଖଦାଳ ସାହିରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୬୬୩ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୨୦ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍‌ ରୁମ୍‌ ପଢ଼ା, ଆଜିଠୁ ଖୋଲିବ ହଷ୍ଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: BBI ଓ OOPRE ବାରକୁ ସିଲ୍ କଲା ବିଏମ୍‌ସି, ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସହ ୪ ଜଣ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ସହକାରେ ହେବ ମନୋରମା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ କଲେ ଘୋଷଣା
  • ||

ଅଗଷ୍ଟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରି ଚମକିବ ଏହି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କି ?

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨।୮: ଅଗଷ୍ଟ ମାସ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଏହି ମାସଟି ପର୍ବରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ । ଏହି ମାସରେ ରାକ୍ଷୀ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା, କୃଷ୍ଣ ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ପରି ବଡ ପର୍ବ ପାଳନ କରାଯିବ। ଅନେକ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଅଗଷ୍ଟ ମାସ କିଛି ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ। ଏହି ରାଶି ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଭାଗ୍ୟ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପରି ଚମକିବ।

ମିଥୁନ :

ପରିବାରରୁ ହଠାତ୍ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିପାରେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଧନ-ଲାଭ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ହେବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ । ଭଗବାନ ଶଙ୍କରଙ୍କ କୃପାରେ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦମୟ ହେବ ।

କର୍କଟ :

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ମାସରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ତୁମର ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଘରେ ଖୁସି ଆସିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ମାସ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ । ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ଜୀବନସାଥୀର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।

ତୁଳା :

ଆପଣ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଧନ-ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ । ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ ।

କୁମ୍ଭ :

ଆପଣ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ । ଏକ ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହାତରେ ଲାଗିପାରେ। ପାରିବାରିକ ମାହୋଲ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ତାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଭଗବାନ ଶଙ୍କରଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ସାହଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ । ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ରହିବ। ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦମୟ ହେବ ।

ମୀନ :

କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଏକ ପ୍ରକାର ଭଲ ଖବର ଆସିପାରେ । ପରିବାରରେ ସୁଖର ମାହୋଲ ରହିବ । ମାସ ଶେଷରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ । ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ । ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ । ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।