ମା ସାଜିଲା ରାକ୍ଷସୀ:ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ରହିବାକୁ ୯ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପିଲାଙ୍କୁ ଭୋକିଲା ରଖି ମାରିଦେଲା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୩।୯: ମା’ ସବୁବେଳେ ମମତାମୟୀ ଓ ନିଜର ସନ୍ତାନ ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିପାରେ ବୋଲି ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି। ମା’ର ମମତା ସହିତ କାହାର ତୁଳନା ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ୟୁକ୍ରେନରେ ଜଣେ ମହିଳା କିନ୍ତୁ ଏହାର ଠିକ୍ ବିପରୀତ, ତାଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜର ପିଲା ବଡ ନୁହେଁ ବଂର ପ୍ରେମିକ ଥିଲେ ବଡ। ତେଣୁ ସେ  ନିଜର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ରହିବା ପାଇଁ ନିଜର ୧ ବର୍ଷର ପୁଅ ଏବଂ ୩ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ଘର ଭିତରେ ୯ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଦ କରି ରଖିଥଲେ। ଯାହାଫଳରେ ପୁଅଟିର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଝିଅର ଅବସ୍ଥା ଖୁବ୍ ଗୁରୁତର ହୋଇପଡିଛି।  

ୟୁକ୍ରେନର ରାଜଧାନୀ କ୍ବିଭରେ ରହୁଥିବା ୨୩ବର୍ଷୀୟ ମହିଳା ବ୍ଲାଦିସ୍ଲାଭା ତ୍ରାଖିମଚୁକଙ୍କୁ ପୁଅର ହତ୍ୟା ପାଇଁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରାଯାଇଛି। ୟୁକ୍ରେନର ଏହି କୋର୍ଟ ୨୦୧୬ ମସିହାର ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ମହିଳାଙ୍କୁ ୮ ବର୍ଷ ଜେଲଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି।

ଘଟଣା ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଥିଲା। ମା’ ଜଣକ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ସବୁବେଳେ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ, କାରଣ ତାଙ୍କୁ ରୋଗୀ ଦର୍ଶାଇ ସେ ଅନଳାଇନ୍ ଡୋନେଶନ୍ ମାଗିପାରିବେ।

କୋର୍ଟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରମାଣ ଅନୁସାରେ, ମହିଳା ଜଣକ ନିଜର ପିଲାଙ୍କୁ ଖାଇବା ପିଇବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ ତାଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ଖୁବ୍ ଖରାପ ହୋଇଗଲେ ସେ ଡୋନେଶନ୍ ଆଦାୟ କରିପାରିବେ। ତଦନ୍ତକାରୀଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ପିଲାମାନେ ଘର କାନ୍ଥରେ ଲାଗିଥିବା ଓ୍ବାଲପେପରକୁ ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ।

ମହିଳା ଜଣକ ନିଜର ସଫେଇରେ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ବୁଝିପାରୁନି ଏଭଳି କେମିତି ହୋଇଗଲା? ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମୋ ପିଲାଙ୍କର ଭଲ ଚାହୁଁଥିଲି। ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଜୀବନଶୈଳୀ ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ମୁଁ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲି ବୋଲି କୋର୍ଟ ନିକଟରେ ନିଜକୁ ନିର୍ଦୋଷୀ ପ୍ରମାଣିତ କରିବାକୁ ସଫେଇ ଦେଇ କହିଥିଲେ। ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଏକ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲର ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, କୋର୍ଟଙ୍କ ରାୟପରେ ମହିଳାଜଣକ କୋର୍ଟ ବାହାରେ ହସୁଥିଲେ,ଯେପରି ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ପଶ୍ଚାତାପ ନାହିଁ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଲୁଚା ଛପା ଭାବରେ ନିଜ ଦେଶର ଲୋକଙ୍କୁ ଚୀନ୍ ଦେଉଛି ଟୀକା, ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଜଣାଇଲେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଧମକ

ବିବାହ ପାଇଁ ଧର୍ମପରିବର୍ତ୍ତନ ବୈଧ ନୁହେଁ, ଆହ୍ଲାବାଦ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ଖଇନି ଖାଇବାର ନିଶା: ଅଧାବାଟରେ ଟ୍ରେନର ଚେନ୍ ଟାଣି କିଣିବାକୁ ଗଲେ ଯାତ୍ରୀ, ଧରାପଡିବା ପରେ…

ଗାଡ଼ି ପାର୍କିଂରୁ ନେଇ ଚାଳକଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରି ରକ୍ତାକ୍ତ କଲା ପୁଲିସ୍‌, ଅନ୍ୟ କାର୍‌ ଚାଳକ ଧାରଣାରେ ବସିବା ପରେ ଭୁଲ୍ ମାଗିଲେ ପୁଲିସ୍ ବାବୁ

ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଏକତା ଦିବସ: ଲୌହ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବା ସହ ପରେଡରେ ସାମିଲ ହେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି

ଲଦାଖ୍‌ରେ ଯବାନଙ୍କୁ ସାଲ୍ୟୁଟ୍‌ କରିଥିବା ଶିଶୁକୁ ୨.୫ଲକ୍ଷ ଦେଲା ବିଜେପି ସାଂସଦ