ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସରେ ଅନ୍ଧ ହେଲେ ବାପା ମା’, ଝିଅକୁ ଦେଲେ ବଳି

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସ ପ୍ରଥା ଆଜି ବି ବଂଚିଛି। ଅନ୍ୟର କଥାକୁ ବିଶ୍ବାସ କରି କିଏ କାହାକୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେଲାଣି ତ କିଏ ଚେଙ୍କ ଲଗାଇ ଦେଲାଣି। ଏମିତି ଚାଂଚଲ୍ୟକର ଘଟଣା କେବଳ ମଫସଲ ଅଂଚଳ ନୁହେଁ, ଘଟିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁଜାଫର ନଗରରେ। ଏହି ସହରରେ ଏମିତି ଏକ ପରିବାର ଅଛି, ଯିଏ ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସରେ ଅନ୍ଧ ହୋଇ ନରବଳି ଦେବାକୁ କି ପଛାଇ ନାହିଁ। ଉଭୟ ବାପା ମା’ ନିଜ କିଶୋରୀ ଝିଅକୁ କରିଦେଇଛନ୍ତି ହତ୍ୟା। ଏହି ମାମଲାରେ ମନ୍ଦିରର ପୂଜାରୀ ଓ ପରିବାରର ୪ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରିଛି।

ଭୈାରାକଲାଙ୍ଗ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କପୁରଗଡ଼ ଗାଁରେ ଏହିଭଳି ଚାଂଚଲ୍ୟକର ଘଟିଛି। ତିନି ଦିନ ତଳେ ୧୨ ବର୍ଷ ବୟସର ନାବାଳିକା ହିମାଂଶି ହଠାତ୍ ଘରୁ କୁଆଡ଼ୁ ପଳାଇଥିଲା। ହିମାଂଶୀର ବାପା ଭୈାରାକଳାଙ୍ଗ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏହି ମାମଲାରେ ପୁଲିସ ଯେତେବେଳେ ଯାଂଚ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ପ୍ରଥମେ ହିମାଂଶୀର ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା। ଗୁରୁବାର ଦିନ ହିମାଂଶୀର ମୃତ ଦେହ ଝିଅ ଘରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ପୁଲିସ ମୃତକଙ୍କ ବାପା ସଂଜୟ ପ୍ରଜାପତି, ମା’ ଇନ୍ଦିରା, ବଡ଼ ଭଉଣୀ କାଜଲ, ଭାଇ ରବିଶ୍ ଏବଂ ସେହି ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ମନ୍ଦିରର ପୂଜାରୀକୁ ପଚରା ଉଚରା କରିବା ପାଇଁ ହିରାସନ ନେଇଥିଲେ। ଥାନା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଧମେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ କହିଛନ୍ତି, ହିମାଂଶୀର ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ହତ୍ୟା ପଛରେ ଆଉ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମଧ୍ୟ ହାତ ରହିଛି। ଜଲଦି ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପୁଳିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


୨ ବର୍ଷର ସଂଘର୍ଷ ପରେ ଆଖି ବୁଝିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କେଲି ପ୍ରିଷ୍ଟନ୍‌

ଗଲୱାନ ସଂଘର୍ଷ : ମୃତ ସୈନିକଙ୍କୁ କବର ନଦେବା ପାଇଁ ଚୀନ୍‌ର ଚାପ

ଆଲ୍‌ପ୍ସ ପର୍ବତରୁ ମିଳିଲା ୫୪ ବର୍ଷର ପୁରୁଣା ଭାରତୀୟ ଖବରକାଗଜ

ଆଲ୍‌କହଲ୍‌ ଭିତ୍ତିକ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ସାନିଟାଇଜର୍‌ରେ ଲାଗିବ ୧୮% ଜିଏସ୍‌ଟି

ମୁକେଶ ବିଶ୍ୱର ଷଷ୍ଠ ଧନୀ : ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଏଲନ୍‌ ମସ୍କ, ଲ୍ୟାରି ପେଜ୍‌ଙ୍କୁ ଟପିଲେ

ଭାରତୀୟଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ଲୁଚି ଲୁଚି ଖେଳ କରୁଛି ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ : ପୁରା ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେବେ…