PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ଼ କ୍ରିକେଟ ଷ୍ଟାଡ଼ିୟମ୍‌ରେ ଖେଳା ଯିବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଝରକା ଗ୍ରୀଲ୍ ଭାଙ୍ଗି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୧୫ ଭରି ସୁନାଅଳଙ୍କାର ସହ ନଗଦ ୫୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍
  • ||
  • ସୋର : ଗୋରୁ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଜବତ, ୪୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ୧୧ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମାନ ନାଗରିକ ସଂହିତା ଲାଗୁ କରିବା ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ମୋଦି ସରକାର , ପ୍ରଥମେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଏହି ଆଇନ୍‌ ଲାଗୁ କରାଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି
  • ||
  • ଗୁଜରାଟରେ ବଡ଼ ବିଜୟର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବିଜେପି , କଂଗ୍ରେସ ଦୁର୍ବଳତାର ବି ମିଳିବ ଫାଇଦା
  • ||

ଖାଇବାକୁ ନ ଦେବାରୁ ମା’କୁ ପିଟି ପିଟି ମାରି ପୋଡି ଦେଲା ପୁଅ

ଭୁବନେଶ୍ବର, ୧୮।୧ ପୁଅ ଭୁଲିଗଲା ମା’ର ବାତ୍ସଲ୍ୟ ମମତା, । ଭୁଲିଗଲା ମା’ ସହିଥିବା ଦୁଃଖକଷ୍ଟ । ପାଶୋରୀ ଗଲା ମା’ର ସ୍ନେହ, ଆଦର, ଲାଳନପାଳନ। ସବୁ କିଛି ଭୁଲିଯାଇ ମା’କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କଲା ପୁଅ। ହତ୍ୟା ପରେ ଘର ଭିତରେ ପୋଡିଦେଲା  ପୁଅ। ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳଛି ଭୁବନେଶ୍ବର ବରଗଡ ଅଞ୍ଚଳରେ । ପୁଅ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଜେନାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖି ତନାଘନା କରୁଛି।

ମା’ଙ୍କୁ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଖାଇବାକୁ ମାଗିଥିଲେ। ମା’ ଖାଇବାକୁ ନ ଦେବାରୁ  ପ୍ରଶାନ୍ତ ରାଗି ଯାଇଥିଲା। ମା’ ଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା।  ହତ୍ୟା ପରେ ଘରେ ଭିତରେ ମା’ର ମୃତଦେହ ପୋଡି ଦେଇଥିଲା।  ତେବେ ଘର ଭିତରୁ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିବା ପଡୋଶୀ ଦେଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ  ଜବତ କରିବା ସହ ପ୍ରଶାନ୍ତକୁ ଅଟକ ରଖି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର