PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶିଶୁ ଅପହରଣ ଉଦ୍ୟମ ପଣ୍ଡ, ବାଇକ ରୁ ଲମ୍ଫ ମାରି ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ କବଳରୁ ମୁକୁଳିଲା ୧୨ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ପୁତ୍ର, ଜଗତସିଂହପୁର ଥାନାରେ ମାମଲା।
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ସାଇକୃପା ଆବାସିକ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ୪ଜଣ ଛାତ୍ର କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆରଟିପିସିଆର ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ୨୬୦ ଜଣଙ୍କର ସାମ୍ପଲ ପାଠାଗଲା
  • ||
  • କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା: ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ଧାନମଣ୍ଡି ଅବ୍ୟବସ୍ଥା, ଦୁର୍ନୀତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||
  • ନରସିଂହପୁର: ପିଉସୀ ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ କୂଅରେ ପଡ଼ି ଚାଲିଗଲା ବାଳକ ଜୀବନ
  • ||
  • ନରସିଂହପୁର: ନରସିଂହପୁରରେ ମାତିଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ, ସ୍କାଏ ଲାଇଟ ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ଟଙ୍କା ଆସବାବପତ୍ର
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଆରମ୍ଭ ହେଲା ୨ଦିନିଆ ସାଗର କବଚ ଓଡି -୨୧ ସମରାଭ୍ୟାସ
  • ||
  • ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର : ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇ ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟରେ ହଣାମରା, ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଲା ଖଣ୍ଡଯୁଦ୍ଧ
  • ||
  • ସୋନପୁର : ସୋନପୁରରେ ଇଷ୍ଟଦେବୀ ସୁରେଶ୍ଵରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୁନ୍‌ଗୁନ୍‌ଙ୍କ ବିବାହ, ଅଭିସ୍ମିତଙ୍କ ସହ ପଡିବ ହାତଗଣ୍ଠି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ସମ୍ଭାବ୍ୟ ବାତ୍ୟା ‘ଜୱାଦ୍‌’, ୩ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଥରାଇବ ଶୀତ, ୪ରେ ନିର୍ଧୁମ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସୁକିନ୍ଦା : ଶତାୟୁ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ଏହି ତାରିଖରେ ବାହା ହେବେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୁଅ ଆକାଶ, ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ରିସେପସନ୍

ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତର ଜଣାଶୁଣା ବ୍ୟବସାୟୀ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୁଅ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଓ ଶ୍ଲୋକା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବାହାଘର ତାରିଖ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ତାଜା ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଓ ଶ୍ଲୋକା ମେହେଟ୍ଟା ଆଗାମୀ ମାର୍ଚ୍ଚ ୯ ତାରିଖରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବେ। ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବ ମୁମ୍ବାଇର ଜିଓ ଓ୍ଵାର୍ଲଡ ସେଣ୍ଟରରେ ତିନି ଦିନ ଯାଏଁ ଚାଲିବ। ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ବରଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗହଣରେ ଅପରାହ୍ନ ସାଢେ ତିନିଟା ସମୟରେ ଜିୟୋ ସେଣ୍ଟରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଆକାଶ ଓ ଶ୍ଲୋକାଙ୍କ ବାହାଘରର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ୱେଡିଂ ସେଲିବ୍ରେସନ୍‌ ମଧ୍ୟ ମାର୍ଚ ୧୦ ତାରିଖରେ ହେବ। ଏହି ଫଙ୍କସନ୍‌ ଜିୟୋ ଓ୍ଵାର୍ଲଡ ସେଣ୍ଟରରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ।

ଏହାପରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୧ ତାରିଖରେ ରିସେପ୍‌ସନ୍‌ ପାର୍ଟି ହେବ। ଏଥିରେ ପରିବାର ଲୋକ ଓ କେବଳ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁମାନେ ସାମିଲ ହେବେ। ଏହା ବି ଜିୟୋ ସେଣ୍ଟରରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ। ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଆକାଶ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଇଜରଲାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟାଚେଲର ପାର୍ଟି ଦେବେ। ଏଥିରେ ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରିଟି ରଣବୀର କପୁର ଓ କରଣ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ହେବେ। ଏଠାରେ ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ୨୦୧୮ ଜୁନ୍‌ ମାସରେ ଆକାଶ ଓ ଶ୍ଳୋକାଙ୍କର ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଥିଲା।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର