PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ଉପରାଜ୍ୟପାଳ ଅନୀଲ ବୈଜଲ, ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ପଠାଇଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ: ଶିବ ଲିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ପଡିଲା ମହ‌ଙ୍ଗା, AIMIM ନେତା ଦାନିଶ କ୍ୟୁରେସୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ମଦ ନିଶାରେ ଭୁଲିଗଲା ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ, ଜନ୍ମକଲା ପୁଅକୁ କଟୁରୀରେ ହାଣି ହତ୍ୟାକଲା ସଇତାନ ବାପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟକଙ୍କ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌କୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବିଜୟଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବରମୁଣ୍ଡା ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୀବନ ନେଲା ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ ! ପୁରୀ ବଡଦାଣ୍ଡ ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଟକ : ପାଣି ଟାଙ୍କି ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅତି ବୀଭତ୍ସ ଭାବେ ହତ୍ୟା କଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ, ପୋଖରୀରୁ ମିଳିଲା ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ ମୃତଦେହ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗତକାଲି (ଶୁକ୍ରବାର) ଆଗ୍ରା ଜଙ୍ଗଲରେ ଜଣେ ୧୪ ବର୍ଷୀୟ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତଦେହ ପୋଖରୀରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ବେକରେ ଏକ ଲାଲ ରଙ୍ଗର ଦୁପଟା ଥିଲା । ମୃତ ଦେହର ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଗ୍ରାମବାସୀ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ହୋଇଛି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ନାବାଳିକାଙ୍କ ହତ୍ୟାକୁ ନେଇ ଗ୍ରାମବାସୀ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୃତଦେହକୁ ପୋଖରୀରୁ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସକୁ ବହୁ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ନାବାଳିକାଙ୍କ ବାପା ଜଣେ ପରିବା ବ୍ୟବସାୟୀ । ନାବାଳିକାଙ୍କ ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଗାଧୋଉଥିଲେ । ଝିଅଟି ଶୌଚ ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲା । ଘର ଠାରୁ ୨୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ଜଙ୍ଗଲ ଅଛି । ଏକ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ଝିଅ ଫେରି ନଥିଲା, ସେ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ । ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ସେ ଝିଅକୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ପୁରା ଗାଁ ଖୋଜିବା ପରେ ଝିଅକୁ ପାଇ ନଥିଲେ ସେମାନେ । ଏପରିକି ଜଙ୍ଗଲର ସବୁଆଡେ ଖୋଜା ଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ଝିଅର କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିଲା ନାହିଁ । ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କହିଥିଲେ ଯେ, ପୋଖରୀରେ ଜଣେ ଝିଅର ମୃତଦେହ ପଡ଼ିଛି । ସେମାନେ ଦୌଡ଼ିଯାଇ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଲେ । ମୃତଦେହ ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ଗାଁରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ଫିଲ୍ଡ ୟୁନିଟ୍ ଏବଂ ଡଗ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଡକାଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।