ନାବାଳକଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଚଢ଼ା ସଉକ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା: ପୁଅ ପାଇଁ ୨୬ ହଜାର ତଣ୍ଡ ଗଣିଲେ ବାପା

କଟକ ୧୫/୧: ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି ଜଣେ ନାବାଳକ ଫସିଛନ୍ତି । ନାବାଳକଙ୍କ ଏହି ଭୁଲ୍‌ ପାଇଁ ତଣ୍ଡ ଗଣିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ବାପା । ଟ୍ରାଫିକ ଜରିମାନା ବାବଦକୁ ନାବାଳକଙ୍କ ବାପା ୨୬ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନବେଳା ବାରଙ୍ଗ ରୋଡ୍‌ରେ ନାବାଳକଜଣକ ସ୍କୁଟି ନେଇ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ପରିବହନ ସ୍କ୍ୱାଡ୍‌ ହାବୁଡ଼ରେ ପଡ଼ିଥିଲେ । ବିନା ହେଲମେଟ୍‌ରେ ଓ ନାବାଳକ ହୋଇ ବିନା ଡିଏଲ୍‌ରେ ଗାଡି ଚଳାଉଥିବାରୁ ସ୍କ୍ୱାଡ୍‌ର ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍‌ ତଥା ପରିବହନ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କ ଉପରେ ୨୬ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଲାଗୁ କରିଥିଲେ । ବିନା ହେଲମେଟ୍‌ରେ ଗାଡ଼ି ଚଳାଉଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଏକ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଦେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ବେଳେ ନାବାଳକ ହୋଇଥିବାରୁ ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଲାଗୁ ହୋଇଥିଲା । ଶେଷରେ ନାବାଳକଙ୍କ ବାପା ୨୬ ହଜାର ଟଙ୍କା ପୈଠ କରି ମୁକୁଳିଥିଲେ । ନାବାଳକଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଚଢ଼ା ସଉକ ପାଇଁ ବାପା ତଣ୍ଡ ଗଣିବାର ଏହି ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।
ଲାଇସେନ୍ସ ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ଆସିଥିଲେ

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଆଜି ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ହାଲୁକାରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା

ନର୍ସ ନିହାରିକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା: ୧୩୦ ପୃଷ୍ଠା ସମ୍ବଳିତ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଚାର୍ଜସିଟ୍‌ ଦାଖଲ

ପନିକିରେ ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟି କାଟି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ

ମୁଗ ବରା ଓ ମିଠା ଖାଇ ୪୫ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି