PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗିଯିବାରୁ ୭ଦିନରେ ୭ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ଶୋଇଲେ ଏହି ମହିଳା, କାହିଁକି ଏଭଳି କରୁଥିଲେ କହିଲେ

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏମିତି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ କାହାଣୀ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେ, ସେ ନିଜେ ସ୍ବିକାର କରିଛନ୍ତି କି ସେ ୭ ଦିନରେ ୭ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ଶୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି। ଏହା ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୭ରାତି ଡେଟ୍ କରିବା ପରେ ସେ କ’ଣ ଶିଖିଲେ। ବିବାହର ୭ବର୍ଷ ପରେ ସମ୍ପର୍କ ତୁଟିଯିବା ପରେ ସେ ଏଭଳି କାମ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ନିଜେ ସ୍ବିକାର କରିଛନ୍ତି।

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନାମ ନାଦିୟା ବୋକୋଡି। ସେ ଅଷ୍ଟେ୍ରଲିଆରେ ରୁହନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ସେ କହିଛନ୍ତି କି ସବୁକିଛି ସେକ୍ସକୁ ନେଇ ନଥିଲା। ମୁଖ୍ୟ କଥା ହେଲା କି, ଏମିତି କରିବା ଦ୍ବାରା ନିଜର ଗୋଟିଏ ସ୍ବାଧୀନତା ଅଛି ବୋଲି ସେ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲେ।

ନାଦିୟା କହିଛନ୍ତି, ବିବାହର ୭ବର୍ଷ ଭିତରେ ଆବେଗପ୍ରବଣ ଭାବେ ଥକିଯିବା ପରେ ସେ ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ନିଜକୁ ନିଜ ଭିତରୁ ହିଁ ଖୋଜିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିଲେ।

ଏକ ଓ୍ବେବସାଇଟର ସମ୍ପାଦିକା ନାଦିୟା ଏବେ ଜଣେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ସାମାନ୍ୟ ଜୀବନ ଜୀଉଁଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସପ୍ତାହରେ ଗୋଟିଏ ରାତି ଡେଟ୍ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଲାଗେ କି ସେ ପୁଣି ଥରେ ବଞ୍ଚିବେ ବୋଲି। ବାହାଘରେ ପରେ ନୂଆ ଅନୁଭବ ମନେ ପଡ଼ିଲେ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଖୁସିର ଲୁହ ଝରି ପଡ଼େ। ହୋଇପାରେ ନାଦିୟାଙ୍କୁ ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଛି କି ସେ ସେକ୍ସ ପ୍ରତି ଆସକ୍ତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ଏହା ବି ଲେଖିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଏସବୁ ନକରାତ୍ମକ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇଛି ବୋଲି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର