ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗିଯିବାରୁ ୭ଦିନରେ ୭ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ଶୋଇଲେ ଏହି ମହିଳା, କାହିଁକି ଏଭଳି କରୁଥିଲେ କହିଲେ

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏମିତି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ କାହାଣୀ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେ, ସେ ନିଜେ ସ୍ବିକାର କରିଛନ୍ତି କି ସେ ୭ ଦିନରେ ୭ଜଣ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ଶୋଇଛନ୍ତି ବୋଲି। ଏହା ସହିତ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୭ରାତି ଡେଟ୍ କରିବା ପରେ ସେ କ’ଣ ଶିଖିଲେ। ବିବାହର ୭ବର୍ଷ ପରେ ସମ୍ପର୍କ ତୁଟିଯିବା ପରେ ସେ ଏଭଳି କାମ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ନିଜେ ସ୍ବିକାର କରିଛନ୍ତି।

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନାମ ନାଦିୟା ବୋକୋଡି। ସେ ଅଷ୍ଟେ୍ରଲିଆରେ ରୁହନ୍ତି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ସେ କହିଛନ୍ତି କି ସବୁକିଛି ସେକ୍ସକୁ ନେଇ ନଥିଲା। ମୁଖ୍ୟ କଥା ହେଲା କି, ଏମିତି କରିବା ଦ୍ବାରା ନିଜର ଗୋଟିଏ ସ୍ବାଧୀନତା ଅଛି ବୋଲି ସେ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲେ।

ନାଦିୟା କହିଛନ୍ତି, ବିବାହର ୭ବର୍ଷ ଭିତରେ ଆବେଗପ୍ରବଣ ଭାବେ ଥକିଯିବା ପରେ ସେ ଗୋଟିଏ ରାତିରେ ନିଜକୁ ନିଜ ଭିତରୁ ହିଁ ଖୋଜିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଥିଲେ।

ଏକ ଓ୍ବେବସାଇଟର ସମ୍ପାଦିକା ନାଦିୟା ଏବେ ଜଣେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ସାମାନ୍ୟ ଜୀବନ ଜୀଉଁଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସପ୍ତାହରେ ଗୋଟିଏ ରାତି ଡେଟ୍ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଲାଗେ କି ସେ ପୁଣି ଥରେ ବଞ୍ଚିବେ ବୋଲି। ବାହାଘରେ ପରେ ନୂଆ ଅନୁଭବ ମନେ ପଡ଼ିଲେ ତାଙ୍କ ଆଖିରେ ଖୁସିର ଲୁହ ଝରି ପଡ଼େ। ହୋଇପାରେ ନାଦିୟାଙ୍କୁ ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଛି କି ସେ ସେକ୍ସ ପ୍ରତି ଆସକ୍ତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ଏହା ବି ଲେଖିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଏସବୁ ନକରାତ୍ମକ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇଛି ବୋଲି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପୁଣି ଆଉ ଏକ ରେକର୍ଡ

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା: କମେଡିଆନ୍ ଭାରତୀ ସିଂ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହର୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ୍

ଭାରତୀ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ‘ବେଲ୍‌ ନା ଜେଲ’, ଆଜି ହେବ ଶୁଣାଣି

ପ୍ରଯୋଜକଙ୍କ ନାଁରେ ଅଭିଯୋଗ , ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ – ମୁଁ ବହୁତ ଆଘାତ ପାଇଛି

ଡ୍ରଗ୍ସ ସପ୍ଲାୟରର ମହା ଖୁଲାସା ! ସେକ୍ସ ଇଚ୍ଛା ବଢ଼ାଇବା ଓ ସ୍ଲିମ୍‌ ହେବାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନେଉଛନ୍ତି ଏହି ନିଶା

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା : କମେଡିଆନ ଭାରତୀ ସିଂହ ଓ ପତି ହର୍ଷଙ୍କୁ ପଠାଗଲା ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତ , କାଲି ହେବ ଜାମିନ୍‌ ଶୁଣାଣି