ଦେଶର ଏହି ଫେମସ ନିବେଶକଙ୍କ ଚାଲେଞ୍ଜ, ୨୦୧୯ରେ ପୁଣି ହେବେ ମୋଦି ସରକାର

ମୁମ୍ବାଇ ୭/୨: ଦେଶର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିବେଶକ ରାକେଶ ଝୁନଝୁନୱାଲା କହିଛନ୍ତି ଆଗାମୀ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ନିର୍ବାଚନ ଜିତିବ ଏବଂ ପୁଣିଥରେ ମୋଦି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ । ସେ ଏକଥା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର ରେଜଲ୍ଟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିବ । ସେ ଟଙ୍କାର ଅସ୍ଥିରତାକୁ ବିକାଶ ପାଇଁ ବିପଦ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇରେ ବୁଧବାର ହୋଇଥିବା ଟାଇକୋନ୍ ସମିତିରେ ସେ ଏକଥା କହିଛନ୍ତି ।

ଝୁନଝୁନୱାଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡେମୋଗ୍ରାଫିକ ଇଭୋଲ୍ୟୁସନ୍ ମାମଲାରେ ଭାରତ ସବୁଠାରୁ ସ୍ଥିର ସ୍ଥିତିରେ ରହିଛି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ସ୍ୱାଧୀନତା ପରେ ପ୍ରତି ଦଶକରେ ଭାରତ ବିକାଶର ପାହାଚ ଚଢିବାରେ ଲାଗିଛି’ ।

source:www.financialexpress.com

ଫେମସ୍ ନିବେଶକ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ବିକାଶ ଓ ସମୃଦ୍ଧି ସେତିକିବେଳେ ଆସିଥାଏ ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଜୁଆର-ଭଟ୍ଟା ଆସିଥାଏ ଯେମିତିକି ଭାରତ ଓ ଆମେରିକାରେ ହୋଇଥିଲା । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତର ବିକାଶରେ ଗଣତନ୍ତ୍ର, ଉଦ୍ୟମ ଓ ପ୍ରାକୃତିକ ସଂଶାଧନର ବଡ ଯୋଗଦାନ ରହିଛି । ସେ ଏକଥା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯୁଦ୍ଧ କିମ୍ବା ଅଶୋଧିତ ତୈଳର ମୂଲ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ବ୍ୟାପାରରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡିବନି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବିକ୍ରି ହେବ କ୍ଷୁଦ୍ରତମ ରୁବିକ୍‌ କ୍ୟୁବ୍‌

ଜଳଖିଆରେ କ୍ଷୀର ରକ୍ତ ଶର୍କରା ସ୍ତର ହ୍ରାସ କରେ

ଆସନ୍ତାକାଲିର ରାଶିଫଳ

ହିମାଳୟର ଉଚ୍ଚ ଚଟ୍ଟାଣରେ ‘ଭୀଷ୍ମ’ – ଚୀନକୁ ଚେକ୍ ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଭାରତର ଟ୍ୟାଙ୍କ୍

ପୋଷାଜୀବର ବାହାଦୂରୀ-ମୂଷା ବଞ୍ଚାଉଛି ମଣିଷ ଜୀବନ,ପାଇଲା ବୀରତା ପୁରସ୍କାର

ଡେପୁଟି କଲେକ୍ଟରଙ୍କ ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି- ଗୁମର ଖୋଲିଲେ ପତ୍ନୀ