ରାୟଗଡା: କେନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ନବୀନ

ରାୟଗଡା ୭/୪: ରାୟଗଡାରେ ମୁଖ୍ଯମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ରାୟଗଡା ଗୁଣୁପୁର ଓ ବିଷମକଟକରେ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ତଥା ମୁଖ୍ଯମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଗୁଣପୁର ବସନ୍ତ ପଡିଆରେ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଲୋକାଭିମୁଖୀ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କହିବା ସହ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ।

କେନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି ନବୀନ । କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କର ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ଆନ୍ତରିକତା ନାହିଁ । ଗରିବଙ୍କ ପାଇଁ ରାଜ୍ଯ ସରକାର ଆହାର ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଏହି ସହାୟତା ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ତଥାପି ରାଜ୍ଯ ସରକାର ନିଜ ଉଦ୍ଯମରେ ଏହି ଯୋଜନା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଜୀବନର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଓଡିଶାବାସୀଙ୍କ ସେବା କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି ନବୀନ । ଏହି ଅବସରରେ ଗୁଣପୁର ବିଧାନସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ରଘୁନାଥ ଗମାଙ୍ଗ ଓ କୋରାପୁଟ ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ କୌଶଲ୍ୟା ହିକକାଙ୍କୁ ଶଙ୍ଖ ଚିହ୍ନରେ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ।

ଗୁଣପୁର ପରେ ବିଷମକଟକ ଓ ରାୟଗଡ଼ା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରେ ରାଲି ସହ ପ୍ରଚାର ସମାବେଶ କରିବେ ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ । ରାୟଗଡ଼ାରେ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ସାରି ନବୀନ ଅପରାହ୍ନରେ ଗଜପତିରେ ପହଂଚିବେ । ସେଠାରେ ସେ ମୋହନା ଓ ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର କରିବେ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଧୋନିଙ୍କ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଭଲପାଇବା: କିଏ ବୁହାଇଲା ନିଜର ରକ୍ତ ତ, ଆଉ କିଏ ମରିବାକୁ ବି ପ୍ରସ୍ତୁତ…

କରୋନା ପଜିଟିଭ ଜଣାପଡିବା ପରେ ହସ୍ପିଟାଲର ଚତୁର୍ଥ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ସାମ୍ବାଦିକ

Mylan ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କଲା କୋଭିଡ୍-୧୯ର ଔଷଧ, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ରହିଛି ଏହାର ଦାମ୍

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ନିବେଦନ, ଟୁଇଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କଲା #PMModiCBIForSSR

ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍ ସ୍ଥାନରେ ହେବ ଆଇପିଏଲର ଆୟୋଜନ!

ଗାଙ୍ଗୁଲି ଖୋଲିଲେ ସଚିନଙ୍କ ସିକ୍ରେଟ, ଜଣାଇଲେ ମାଷ୍ଟର ବ୍ଲାଷ୍ଟରଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଦୁର୍ବଳତା