PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦ ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜଳଭଣ୍ଡାରକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି ୭୭ ହଜାର କ୍ୟୁସେକ ଜଳ, ପୁଣି ଗେଟ୍ ଖୋଲିବା ନେଇ ବାଜିଲା ସାଇରନ୍
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳନ୍ଦୀ ନଦୀର ହଦଗଡ ଡ୍ୟାମରୁ ହୋମିଓପାଥି ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଦୁଇ ଦିନ ତଳୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଘର ଭିତରୁ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଝିଅ ଘର ଲୋକେ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ନାଳରେ ଭାସିଗଲେ ଓରିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ପୁରୁଣାପାଣି ପାଣି ଗାଁର ଗୁରଦେବ ନାୟକ
  • ||
  • ବାନ୍ଦୀପୋରା : ଆତଙ୍କବାଦୀ-ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀ ମୁହାଁମୁହିଁ, ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଫା
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଟକ୍କର: ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ହକି ଦଳର ଦମଦାର ବିଜୟ, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ୩-୨ରେ ଦେଲା ମାତ୍‌
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କେନାଲରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୪୪୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୬୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ୨୯ ଦିନ ପରେ ରତ୍ନବେଦିକୁ ଫେରିଲେ ମହାବାହୁ, ଆଜି ମିଳିବ ନୀଳାଚଳ ଅବଢ଼ା
  • ||

ନବୀନ ଫିଟ୍‌ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌, ଗେଟିଂ ରେଡି ଟୁ ଫାଇଟ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୫ା୪(ବ୍ୟୁରୋ): ମୁଁ ପୂରା ଫିଟ୍‌ । ‘ଗେଟିଂ ରେଡି ଟୁ ଫାଇଟ୍‌ ଫର୍‌ ପିପୁଲ୍‌ ଅଫ୍‌ ଓଡ଼ିଶା’ । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କର ଏମିତି ଏକ ଫିଟ୍‌ନେସ୍‌ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଆଜି ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଛି । ୨ ମିନିଟ୍‌ ୮ ସେକେଣ୍ଡ୍‌ର ଏହି ଭିଡିଓରେ ନବୀନ ତାଙ୍କ ଘର ଅଗଣାରେ ଦୌଡ଼ୁଛନ୍ତି । ଘର ଜିମ୍‌ରେ ଢେର୍‌ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଛନ୍ତି । ଗୋଟେ ପଟେ ଟିଭି ଚାଲିଛି ଆରପଟେ ନବୀନ ସାଇକ୍ଲିଂ ମେସିନ୍‌ ଚଲାଉଛନ୍ତି । ଟିଭିରେ ‘ପ୍ରମେୟ ନ୍ୟୁଜ୍‌-୭’ର ୨ ତାରିଖ ସକାଳେ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗାର ଜବତ ହେବା ଖବର ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି । ଭିଡିଓ ଆରମ୍ଭରେ ନବୀନ ଦୁଆରବନ୍ଧ ଧରି ଓହଳୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି । ୬ ସେକେଣ୍ଡ୍‌ ପରେ ନବୀନ ଦୌଡ଼ୁଛନ୍ତି । ଘରୁ ଭିତରୁ ବାରଣ୍ଡା ଦେଇ ଅଗଣାକୁ ଦୌଡ଼ୁଛନ୍ତି । ପାହାଚରୁ ପାହଚ ଖପା ଖପ୍‌ ଓହ୍ଲାଉଛନ୍ତି । ଘାସ ଲନ୍‌ରେ କିଛି ସମୟ ଦୌଡି ପୁଣି ହୋମ୍‌ ଜିମ୍‌କୁ ଫେରୁଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ସାଇକ୍ଲିଂ କରିବା ସହିତ ୱେଟ୍‌ ଲିଫ୍ଟିଂ କରୁଛନ୍ତି ।

ଶେଷରେ ନବୀନ ଭିଡିଓ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ କହୁଛନ୍ତି, ‘ଗେଟିଂ ରେଡି ଟୁ ଫାଇଟ୍‌ ଫର୍‌ ପିପୁଲ୍‌ ଅଫ୍‌ ଓଡ଼ିଶା’ । କିଛିଦିନ ଧରି ନବୀନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ନାନା କଥା ଆଲୋଚନା ହେଉଥିଲା । ଏ କଥାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ପକାଇବାକୁ ନବୀନ ମଧ୍ଯ ମଝିରେ ମୁଁ ପୁରା ଫିଟ୍ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଆଜି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଆଉଥରେ ଏସବୁ ଆଲୋଚନାର ସିଧା ଜବାବ ରଖିଛନ୍ତି । ଇସାରା ଦେଇଛନ୍ତି, ମୁଁ ଫିଟ୍, ଫିଟ୍ ଟୁ ଫାଇଟ୍ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର