ନବୀନ ଫିଟ୍‌ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌, ଗେଟିଂ ରେଡି ଟୁ ଫାଇଟ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୫ା୪(ବ୍ୟୁରୋ): ମୁଁ ପୂରା ଫିଟ୍‌ । ‘ଗେଟିଂ ରେଡି ଟୁ ଫାଇଟ୍‌ ଫର୍‌ ପିପୁଲ୍‌ ଅଫ୍‌ ଓଡ଼ିଶା’ । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କର ଏମିତି ଏକ ଫିଟ୍‌ନେସ୍‌ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଆଜି ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଛି । ୨ ମିନିଟ୍‌ ୮ ସେକେଣ୍ଡ୍‌ର ଏହି ଭିଡିଓରେ ନବୀନ ତାଙ୍କ ଘର ଅଗଣାରେ ଦୌଡ଼ୁଛନ୍ତି । ଘର ଜିମ୍‌ରେ ଢେର୍‌ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଛନ୍ତି । ଗୋଟେ ପଟେ ଟିଭି ଚାଲିଛି ଆରପଟେ ନବୀନ ସାଇକ୍ଲିଂ ମେସିନ୍‌ ଚଲାଉଛନ୍ତି । ଟିଭିରେ ‘ପ୍ରମେୟ ନ୍ୟୁଜ୍‌-୭’ର ୨ ତାରିଖ ସକାଳେ ବ୍ରାଉନ୍‌ସୁଗାର ଜବତ ହେବା ଖବର ପ୍ରସାରିତ ହେଉଛି । ଭିଡିଓ ଆରମ୍ଭରେ ନବୀନ ଦୁଆରବନ୍ଧ ଧରି ଓହଳୁଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି । ୬ ସେକେଣ୍ଡ୍‌ ପରେ ନବୀନ ଦୌଡ଼ୁଛନ୍ତି । ଘରୁ ଭିତରୁ ବାରଣ୍ଡା ଦେଇ ଅଗଣାକୁ ଦୌଡ଼ୁଛନ୍ତି । ପାହାଚରୁ ପାହଚ ଖପା ଖପ୍‌ ଓହ୍ଲାଉଛନ୍ତି । ଘାସ ଲନ୍‌ରେ କିଛି ସମୟ ଦୌଡି ପୁଣି ହୋମ୍‌ ଜିମ୍‌କୁ ଫେରୁଛନ୍ତି । ସେଠାରେ ସାଇକ୍ଲିଂ କରିବା ସହିତ ୱେଟ୍‌ ଲିଫ୍ଟିଂ କରୁଛନ୍ତି ।

ଶେଷରେ ନବୀନ ଭିଡିଓ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ କହୁଛନ୍ତି, ‘ଗେଟିଂ ରେଡି ଟୁ ଫାଇଟ୍‌ ଫର୍‌ ପିପୁଲ୍‌ ଅଫ୍‌ ଓଡ଼ିଶା’ । କିଛିଦିନ ଧରି ନବୀନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ନାନା କଥା ଆଲୋଚନା ହେଉଥିଲା । ଏ କଥାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଛେଦ ପକାଇବାକୁ ନବୀନ ମଧ୍ଯ ମଝିରେ ମୁଁ ପୁରା ଫିଟ୍ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଆଜି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଆଉଥରେ ଏସବୁ ଆଲୋଚନାର ସିଧା ଜବାବ ରଖିଛନ୍ତି । ଇସାରା ଦେଇଛନ୍ତି, ମୁଁ ଫିଟ୍, ଫିଟ୍ ଟୁ ଫାଇଟ୍ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଭାରତ ପାଙ୍ଗୋଙ୍ଗ୍‌ ଲେକ୍‌ ଏବଂ ଲଦାଖ ସୀମାରେ ମୁତୟନ କରିଛି ‘ଅଦୃଶ୍ୟ କମାଣ୍ଡୋ’ -ଜାଣନ୍ତୁ ଏମାନେ କିଏ ଏବଂ ନେଇଛନ୍ତି କେଉଁ ତାଲିମ

ଓଡ଼ିଶା ଏଫ୍‌ସି ଓ ଜାମସେଦପୁର ଏଫ୍‌ସି ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ମୁକାବିଲା ୨-୨ ଗୋଲ୍‌ରେ ଡ୍ର’

ଏବେ ବଡ଼ ପରଦାରେ ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ନାଁ ପ୍ରଜ୍ଞା

ବଲାଙ୍ଗୀର:ଜମି ବଢିନି ଚାଷୀ ବଢିଗଲେ- କୃଷି ବିଭାଗ କହିଲା ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ଯୋଗୁଁ ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି ଚାଷୀ

ଡିସେମ୍ବର ଗାଇଡଲାଇନ୍: ୩୧ ଯାଏଁ ସିନେମା ହଲ ବନ୍ଦ, କ’ଣ ଖୋଲା କ’ଣ ବନ୍ଦ ଜାଣନ୍ତୁ…

ବିଦେଶରେ ଥିବା ୫୦ ଜଣ ବେଜ୍ଞାନିକଙ୍କ ସହ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ଭାରତ ଅଣାଗଲା