PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ପ୍ରଭୁଦେବାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ନିଜର ଧର୍ମ ବଦଳାଇ ଥିଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ସ୍ବପ୍ନ ହେଲା ଅଧୁରା, ଏହା ପଛରେ ରହିଛି ବଡ଼ କାରଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩।୪: ଦେଶରେ ଏବଂ ଦେଶ ବାହାରେ ସାଉଥ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର ତଥା କୋରିଓଗ୍ରାଫର ପ୍ରଭୁଦେବାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ କେତେ ତାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣା । ପ୍ରଭୁଦେବାଙ୍କୁ ଛୋଟବେଳୁ ହିଁ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରତି ବହୁତ ଆଗ୍ରହ ରହିଥିଲା। ତାଙ୍କ ପିତା ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଥିଲେ।   

ପ୍ରଭୁଦେବାଙ୍କୁ ଲୋକେ ମାଇକେଲ ଜାକ୍‌ସନ୍‌ଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରୁଥିବା ବେଳେ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ନୃତ୍ୟର ଭଗବାନ ବୋଲି କହିଥାନ୍ତି । ତେବେ ନିଜ ନୃତ୍ୟ ପାଇଁ ଏତେ ନାଁ କମାଇଥିବା ପ୍ରଭୁଦେବା ନିଜ ମନ ପସନ୍ଦର ଝିଅକୁ ବିବାହ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ । ଏହା ପଛରେ ରହିଥିଲା ବହୁତ ବଡ଼ କାରଣ।

ସାଉଥ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର ନୟନତାରା ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ନିଜର ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ନୟନତାରାଙ୍କ ହାତ ଧରି ପାରି ନଥିଲେ । ପ୍ରଭୁଦେବାଙ୍କ ବିବାହ ୧୯୯୫ ମସିହାରୁ ହୋଇସାରିଛି। ଏହାପରେ ବି ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ବହୁ ଦିନ ଧରି ଦୁହେଁ ଡେଟିଂ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ପ୍ରଭୁଦେବା ନୟନତାରାଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ପାଇବା ପରେ ବି ତାଙ୍କର ଏହି ଇଚ୍ଛା ପୂରା ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ବିବାହ ପାଇଁ ଧର୍ମ ବାଟର କଣ୍ଟା ସାଜୁଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ନୟନତାରା । ଏହା ପରେ ସେ ନିଜର ଧର୍ମ ବଦଳାଇ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରଭୁଦେବାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଜଣା ପଡ଼ିବା ପରେ ସେ ଅଦାଲତକୁ ଯିବାର ଧମକ ଦେବା ସହ ଅନଶନ କରିବାର ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଫଳରେ ନୟନତାରା ଏବଂ ପ୍ରଭୁଦେବା ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର