ବିଜୁ ଜନତା ଆଇନଜୀବୀ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟର ନେତାଜୀ ଜୟନ୍ତୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୭ ।୧(ବ୍ୟୁରୋ): ଭୁବନେଶ୍ୱର ବିଜୁ ଜନତା ଆଇନଜୀବୀ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ୧୨୨ ତମ ନେତାଜୀ ସୁଭାଷ ଚନ୍ଦ୍ର ବୋଷଙ୍କ ଜୟନ୍ତୀ ପାଳନ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଉପଲକ୍ଷେ ଆଜି ସାମ୍ମୁଖ୍ୟର ଆବାହକ ତଥା ଆଇନଜୀବୀ ସୁରେଶ କୁମାର ବାରିକଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଶତାଧିକ ଓକିଲ ରସୁଲଗଡ଼ସ୍ଥିତ ନେତାଜୀ ସୁଭାଷ ବୋଷଙ୍କ ପ୍ରତିକୃତି ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେଠାରେ ପ୍ରତିକୃତିରେ ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟ ଅର୍ପଣ କରି ଶ୍ରଦ୍ଧାସୁମନ ଜ୍ଞାପନ କରିଥିଲେ । ଭାରତକୁ ସ୍ୱାଧୀନ କରିବା ଲାଗି ନେତାଜୀଙ୍କ ମହାନ ତ୍ୟାଗ ଉପରେ ସ୍ମୃତିଚାରଣ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରା ଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟର ଆଞ୍ଚଳିକ ଆବାହକ ପ୍ରବୀର ପଟ୍ଟନାୟକ, ଆଇନଜୀବୀ ଭିକାରୀ ମହାନ୍ତି, ସୁଦର୍ଶନ ପ୍ରଧାନ, ସମରେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ, ବଳରାମ ଦେଓ, ନିରଞ୍ଜନ ବେହେରା, ବିଜୟ ବାରିକ, ବ୍ରଜ ପ୍ରଧାନ, ରତ୍ନାକର ନାୟକ, ସରୋଜ ସ୍ୱାଇଁ, ଏସ୍‌ କେ ଜାବିର, ନିର୍ମଳେନ୍ଦୁ ବିଧାର, ପ୍ରଶାନ୍ତ ପତି, ପ୍ରଭାତ ଦାଶ, ପ୍ରଦୀପ ଜେନା ଓ ଅନ୍ୟମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବରିଷ୍ଠ ଦଇତା ସେବାୟତ ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ଦାସମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ

୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳରୁ ଅତି ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : ୧୦ ଜିଳ୍ଲାକୁ ୟଲୋ ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣିଂ, ୭ ଜିଳ୍ଲାକୁ ଅରେଞ୍ଜ ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି

ମହିଳା IICଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା : ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଲେ ସଙ୍ଗିନ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା

ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବେ ଓଡିଆ ସିନେଷ୍ଟାର ଅରିନ୍ଦମ୍ !

ବିବାହ ବିଛେଦ ମାମଲା : ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଗଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ

ଖବର କାଗଜ ଉଦ୍ୟୋଗି ବିଜୟ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ