PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସିଂହ ହେଲେ ନୂଆ କମିଶନର
  • ||
  • ବିନିକା : ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା : ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଲୁଟ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲରେ ପଶିଲା କରୋନା, ୯ କଏଦୀ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ, ଯବାନଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବୋରିଗୁମ୍ମା : ବୋରିଗୁମ୍ମା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଟିକା ନେବାକୁ ଛକାପଞ୍ଝା, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଫୁ, ଯେତିକି ଆସୁଛି ଅଣ୍ଟୁନି, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୭ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

କଳାହାଣ୍ଡି: ଚଉଠି ରାତି ପୂର୍ବରୁ ନବବଧୂର ମୃତ୍ଯୁ; ହତ୍ଯା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା, କାରଣ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ

କଳାହାଣ୍ଡି  ୧୨/୩: ଚଉଠି ରାତି ପୁର୍ବରୁ ନବବଧୂର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର । କୋକସରା ଥାନା ଜୟନ୍ତପୁର କଲୋନୀ ପଡାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ବନ୍ଦ କୋଠରୀରୁ ନବବଧୂର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ।  ମୃତକ ହେଲେ ଟେମରା ଗାଁର ତାରା ଜାଲ୍‌ ।

ଗତ ୩ ତାରିଖରେ ତାରାଙ୍କ ବିବାହ ଜୟନ୍ତପୁର କଲୋନୀପଡାର ସୁମନ୍ତ ଜାଲଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା ।ତାଙ୍କ ପରମ୍ପରା ଅନୁସାରେ ବିବାହର ୭ ଦିନ ପରେ ବୁଢାରଜା ଠାକୁରଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପରେ ଚଉଠି ରାତି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥାଏ | ତେବେ ସାମାଜିକ ରିତି ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ଥିଲା ଚଉଠି ରାତି । କିନ୍ତୁ ତା’ ପୂର୍ବରୁ ତାରାଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି |

ଆଜି ସକାଳୁ ତାରାଙ୍କ ରୁମର କବାଟ ଭିତରପଟୁ ବନ୍ଦ ଥିଲା । ତେବେ ବେକରେ ଦଉଡି ଦେଇ ତାରା ଆତ୍ମହତ୍ଯା କରିଥିବା କହୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲୋକେ । ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ତେବେ ଏହି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପଛରେ ପ୍ରେମ ଜନିତ କାରଣ ଥାଇପାରେ ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି କୋକସରା ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।