ହାଣିବାକୁ ଆସିଥିଲା ନିର୍ଧୁମ ଛେଚା ଖାଇଲା, ଚା’ ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ଚୋଟ ଖଣ୍ଡା ବୁଲାଇ ଖେଳାଇଲା ଆତଙ୍କ, ଛେଚିଲେ ଦୋକାନୀ

ପୁରୀ : ସିଗାରେଟ୍‌ ଟାଣି ପଇସା ଦେଲାନି । ପଇସା ମାଗିବାରୁ ବୁଲିଲା ଖଣ୍ଡା । ବଡ଼ଦାଣ୍ଡରେ ଖେଳିଲା ଆତଙ୍କ । ଡାକ୍ତରଖାନା ଛକରେ ଚା ଦୋକାନୀକୁ ହେଲା ଖଣ୍ଡା ଚୋଟ । ଚୋଟ ଖାଇଥିବା ଚା’ ଦୋକାନୀ ବି ନଛୋଡ଼ବନ୍ଧା । ଆକ୍ରମଣକାରୀକୁ ମାଡ଼ି ବସି ନିସ୍ତୁକ ଛେଚିଲେ । ବିଚରା ହାଣିବାକୁ ଆସି ଗୁଣ୍ଡା ସାଜିଥିବା ଯୁବକ ଜଣକ ବହେ ଛେଚା ଖାଇବା ପରେ ଏବେ ଥାନାରେ ବସିଛି । ଆଣିଥିବା ଖଣ୍ଡାକୁ ବି ପୁଲିସ ନେଇଛି । ସେପଟେ ଆହତ ଚା’ ଦୋକାନୀଙ୍କ ସହ ଆକ୍ରମଣକାରୀକୁ ବି ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ସଦର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଆହତ ଚା’ ଦୋକାନୀ ହେଲେ କୁମ୍ଭାରପଡ଼ାର ମାନସ ବେହେରା (୩୨) । ଆକ୍ରମଣକାରୀ ନରେନ୍ଦ୍ରକୋଣର ବିକି ନାୟକ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଅଭିଯୋଗରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ଡାକ୍ତରଖାନା ଛକରେ କାଳିଆଙ୍କ ଏକ ଚା’ ଓ ପାନ ଦୋକାନ ଅଛି । ଦୋକାନରେ କାଳିଆ ଓ ତାଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ମନୋଜ ବେହେରା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନ ସାଢ଼େ ୪ଟା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଦୋକାନରେ ବିକି ପହଞ୍ଚି ଏକ ସିଗାରେଟ୍‌ ଟାଣିଥିଲା । ହେଲେ ସିଗାରେଟ୍‌ର ଦାମ୍‌ ଦେଇନଥିଲା । ମାଗିବାରୁ ବିକି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ବୋଲିବାଣୀ । ହେଲେ ସିଗାରେଟ୍‌ ଟାଣିବା ପରେ ପଇସା ଦେବା ବଦଳରେ ବୋଲିବାଣୀ କ’ଣ ପାଇ କରୁଛୁ ବୋଲି କାଳିଆ କହିବାରୁ ପରିସ୍ଥିତି ଭୟଙ୍କର ହୋଇଥିଲା । ପଇସା କ’ଣ ମାଗୁଛୁ ବୋଲି କହି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲା ବିକି । ଏହା ପରେ ‘ରହ ତତେ ଦେଉଛି’ କହି ଘରକୁ ଫେରିଆସିଥିଲା । ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା । ଦୋକାନ ସମ୍ମୁଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ବିକି । ଏଥର ସାଙ୍ଗରେ ଥିଲା ଏକ ଖଣ୍ଡା ।

ଦୋକାନରେ ଥିବା ବିସ୍କୁଟ୍‌ ଓ ମିକ୍ସଚର୍‌ ଫିଙ୍ଗା ଫୋପଡ଼ା କରିଥିଲା । ମୋତେ ଏଥର ଚିହ୍ନି ବୋଲି କହି କାଳିଆକୁ ଚୋଟ ମାରିଥିଲା ବିକି । କାଳିଆ ସାଇଡ୍‌ ହୋଇଯିବାରୁ ଚୋଟଟି ତାଙ୍କ ବାମହାତ କାଣି ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଲାଗିଥିଲା । ଏହାପରେ କାଳିଆ ଓ ସାନଭାଇ ମନୋଜ ତାକୁ ମାଡ଼ି ବସିଥିଲେ । ବିକିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ଦୁହେଁ ନିସ୍ତୁକ ଛେଚିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ତାକୁ ନିକଟସ୍ଥ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଆଉଟ୍‌ ପୋଷ୍ଟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କାଳିଆଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ କୁମ୍ଭାରପଡ଼ା ଥାନା ପୁଲିସ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଆଉଟ୍‌ପୋଷ୍ଟରୁ ବିକିକୁ ନେଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛି । ଉଭୟଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଚାଲିଛି । ଉକ୍ତ ଖଣ୍ଡାକୁ ପୁଲିସ ନେଇ ଥାନାରେ ରଖିଛି । ଘଟଣାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ କରୁଛି ପୁଲିସ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କିଛି ଦେଖଣାହାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିକିକୁ କାଳିଆ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ  । ଏହାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଯାଇ ବିକି ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କ ନୂଆ ଠିକଣା ଝାରପଡ଼ା ଜେଲ, ଗିରଫ ପରେ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବନ କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

ପାକିସ୍ତାନରେ କଡ଼ା ଆଇନ୍‌ – ନପୁଂସକ ହେବେ ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀ

ଗିରଫ ହେଲେ କୁବେର ଆଇଏଫ୍‌ଏସ୍‌ ଅଭୟକାନ୍ତ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜବତ କରିଥିଲା ପୁଳା ପୁଳା ବେହିସାବ ଟଙ୍କା ଓ ଠକେଇର ଦଲିଲ

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ – ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର

ଆକାଶଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ନେଇ ବଢ଼ିଲା ଚର୍ଚ୍ଚା, ସେପଟେ କଂଗ୍ରେସ ପଚାରିଲା- ପାଠକଙ୍କ ସହ କେଉଁ ବିଧାୟକଙ୍କ ରହିଛି ସମ୍ପର୍କ ?

ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି, ହାତ ଗୋଡ ବାନ୍ଧି ନଦୀରେ ଫୋପାଡିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ