PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଖଜୁରୀପଡା ଛକ ନିକଟରୁ ପିକପ ଭ୍ୟାନ ସହ ଚାରି କୁଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଛୋଟ ଛୁଆଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କା କମ୍, ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ୫୦ରୁ ୬୦ % ଆଣ୍ଟିବଡି – ନିରୋଜ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ୧୫ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱର: ବାଲେଶ୍ୱର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ହାଇଦରର ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ, ମାଜିଷ୍ଟେ୍ରଟ୍‌ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ​ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରିବେ​‌ ୩ ଜଣିଆ ଡାକ୍ତରୀ ଟିମ୍
  • ||
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ବଲିଉଡକୁ ଆଉ ଏକ ଝଟକା: ‘ଦୃଶ୍ୟମ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନିଶିକାନ୍ତ କାମତଙ୍କ ପରଲୋକ

https://www.dnaindia.com/

ହାଇଦ୍ରାବାଦ,୧୭।୮: ବଲିଉଡର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନିଶିକାନ୍ତ କାମତଙ୍କ ପରଲୋକ। ‘ଦୃଶ୍ୟମ’ ଓ ’ମୁମ୍ବାଇ ମେରି ଜାନ୍’ ଭଳି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବା ନିଶିକାନ୍ତ(୫୦)ଙ୍କର ଆଜି ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏ ସମ୍ପକ;ରେ ଏଆଇଜି ହସ୍ପିଟାଲ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ୪ଟା ୨୪ ମିନିଟରେ ନିଶିକାନ୍ତ କାମତଙ୍କର ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। ସେ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେବ ଲିଭର ସିରୋସିସ୍ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ।

ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଓ ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ଟୁଇଟ୍ କରି ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ନିଶିକାନ୍ତ ଗତ ୩୧ ଜୁଲାଇରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି ଥିଲେ। ‘ଦୃଶ୍ୟମ’ ଭଳି ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିବା ନିଶିକାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଶୋକ ବ୍ୟକ୍ତ କରି କହିଛନ୍ତି, ମୋର ତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ କେବଳ ଦୃଶ୍ୟମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନଥିଲା। ଏହି ସମ୍ପର୍କ ତାଠାରୁ ବି ଅଧିକ ଥିଲା। ସେ ସବୁବେଳେ ହସୁଥିବା ଓ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ କଳାକାର ଥିଲେ। ଖୁବ୍ ଜଲଦି ଚାଲିଗଲେ।

କିଛି ଦିନ ଧରି ନିଶିକାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଆସୁଥିଲା, ତେଣୁ ଏନେଇ ବହୁବାର ଅଭିନେତା ରିତେଶ ଦେଶମୁଖ ଓ ଡାଇରେକ୍ଟର ମିଳାପ ଜାଭେରୀ ଟ୍ବିଟ୍ କରି କହିଥିଲେ ସେ ବଞ୍ଚିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଖୁବ୍ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ଆଜି ନିଶିକାନ୍ତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅଲବିଦା କରି ଚାଲିଗଲେ। ନିଶିକାନ୍ତ କାମତ ଅଭିନେତ ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରହିସାରିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର