PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଗ୍ରା: ତାଜମହଲରେ ବମ୍ ଥିବା ସୂଚନା ପରେ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ଭିତରେ ଆତଙ୍କ, ତିନୋଟି ଗେଟକୁ କରାଗଲା ବନ୍ଦ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର: ଶ୍ଵଶୁର ଘରକୁ ଯିବା ବେଳେ ବାଇକକୁ ପଛପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣାଗାଡ଼ି, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ପତ୍ନୀ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ରାସ୍ତା ରୋକ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ପରିବାର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ଖାଦ୍ୟନାଲି କାଟିଦେଲେ ଡାକ୍ତର, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ବୁର୍ଲା ମେଡ଼ିକାଲ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ମଣ୍ଡିରେ ଅବ୍ୟବସ୍ଥା ନେଇ ସାଗର ସେବା ସମବାୟ ସମିତିର ଚାଷୀଙ୍କ ବିରୋଧ, କଟକ-ନରସିଂହପୁର ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଉଲୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ପଣ୍ଡକିଟାଲ ଗ୍ରାମରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ବୃଦ୍ଧର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ଭୋଗରା ପାଲି ନଦୀ ପଠାରେ ଏକ ଯୁବକର ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ମିିଳିନି ପରିଚୟ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି:ବାଲିଗୋହିରି ଅଞ୍ଚଳରେ କାହାଳିଆ ରାସ୍ତା ଛକରେ ବୁଲୁଛି ଭାଲୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ତେଲକୋଇ ବନାଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ, ରାଣିବେଡା ଗାଁରେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଦିଗାମ୍ବର ମହାନ୍ତଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ୫ କ୍ଵିଣ୍ଟାଲ ଧାନ ଓ ୨ କ୍ଵିଣ୍ଟାଲ କୋଳଥ ନଷ୍ଟ କଲେ ହାତୀପଲ
  • ||
  • ସୋନପୁର : ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଦଳିଦେଲା ହାତୀ, ଉଲୁଣ୍ଡା ରେଞ୍ଜ ପଣ୍ଡକିଟାଲ ଗାଁରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି, ମୃତକ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ପଣ୍ଡକିଟାଲ ଗାଁର ୬୦ ବର୍ଷୀୟ ନାରାୟଣ ଭୋଇ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ପୁଣି ଲଜ୍ଜ୍ୟା, ବୁର୍ଲା ବଡ ଡାକ୍ତରଖାନା ଭିତରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବକ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଛି ପୋଲିସ
  • ||

ଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ବିରୋଧ କଲା ସିସିଆଇ

source:www.thenewstribe.com

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୨: ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ସାରାଦେଶ ପାକିସ୍ତାନକୁ ବିରୋଧ କରୁଛି । ଏହି ତାଲିକାରେ ଏବେ କ୍ରିକେଟ୍ କ୍ଲବ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ମଧ୍ଯ ସାମିଲ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି କ୍ଲବ ପାକିସ୍ତାନକୁ ବିରୋଧ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଉପାୟ ବାହାର କରିଚି । ସିସିଆଇ ନିଜ ମୁମ୍ବାଇସ୍ଥିତ ହେଡ୍ ଅଫିସରେ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମରାନ ଖାନଙ୍କ ଫଟୋ ଢାଙ୍କି ଦେଇଛି ।

ମୁମ୍ବାଇର ସିସିଆଇ ଅଫିସରେ ଅନେକ ମହାନ୍ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଫଟୋ ଲାଗିଛି । ଏହି ତାଲିକାଲେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବ କ୍ୟାପଟେନ୍ ଇମରାନଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ଯ ସାମିଲ ଅଛି । ଇମରାନ ଭାରତ ବିରୁଦ୍ଧରେ ୨ ଥର ଏହି ବ୍ରାବୋର୍ନ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିସାରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ କ୍ଯାପଟେନସିପରେ ପାକିସ୍ତାନ ୧୯୮୯ରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ହରାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ହୋଇଥିଲେ । ସେହି ସମ୍ମାନରେ ବ୍ରାବୋର୍ନ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଲାଗିଥିବା ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଉପରେ ସିସିଆଇ ଏବେ ପରଦା ଢାଙ୍କି ଦେଇଛି ।

ସିସିଆଇର ଅଧ୍ଯକ୍ଷ ପ୍ରେମଲ ଉଦାଣୀ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଫଟୋ ଉପରେ କପଡା ଢାଙ୍କିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୁକ୍ରବାର ନିଆଗଲା । ସେ କହିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନକୁ ବିରୋଧ କରାଯାଇ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି । ଫଟୋ ଉପରୁ କେବେ ପରଦା ହଟିବା ପ୍ରଶ୍ନରେ ସେ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଏହା କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । କେବେ ଏହି ପରଦା ହଟିବ ତାହା କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର