PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ- କାଳବୈଶାଖୀର ତାଣ୍ଡଵ। ସେରଗଡ ବ୍ରାହ୍ମଣଛାଇ ଗାଁରେ ଗଛ ପଡି ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ବରିଷ୍ଠ ବିଜେଡି ନେତ୍ରୀ ଭି. ସୁଜ୍ଞାନୀ କୁମାରୀ ଦେଓଙ୍କ ଆଶୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଅସୁସ୍ଥତା କାରଣରୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ଉପରେ ଟିଏମସିର ଆକ୍ରମଣର ପ୍ରତିବାଦରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଉପବାସ
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ: ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଲେ ମମତା ବାନାର୍ଜି
  • ||
  • କୋଭିଡ୍ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ୫୦ ହଜାର କୋଟି ଦେବ ଆର୍‌ବିଆଇ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ଡେଲିମାର୍କେଟରେ ସଂଘବଦ୍ଧ ଭାବେ ପରିବା ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ପ୍ରଶାସନ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ପରିବା ଫିଙ୍ଗିଲେ ବେପାରୀ, ପୁଲିସ ଏବଂ ମ୍ୟୁନିସିପାଳିଟି ପକ୍ଷରୁ ବୁଝାମଣା ଜାରି
  • ||
  • ଗୁଡ଼ଭେଲା: ବିଦ୍ୟୁତ ଖୁଣ୍ଟକୁ ପଟିଲା ଟ୍ରକ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଲୋକେ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବଦରୁ ଫେରୁଥିଲେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ୧୨ ବର୍ଷର ଝିଅ, ସୀମାନ୍ତ ମୋଟୁରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପକୂଳରେ ତାତି ଉଭାନ୍‌, ଆସନ୍ତା ୪ ଦିନ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କାଳବୈଶାଖୀ
  • ||
  • ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶ ଓ ତେଲେଙ୍ଗାନାରୁ ଫେରିଲେ ୧୪ ଦିନିଆ କ୍ୱାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୮୯ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ, ଆଖିବୁଜିଲେ ୧୬ ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶା: ଆଜିଠୁ ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ୧୪ ଦିନିଆ ‘ଲକଡାଉନ୍‌,’୧୯ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଳବତ୍ତର ରହିବ
  • ||

ଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଇମ୍ରାନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ବିରୋଧ କଲା ସିସିଆଇ

source:www.thenewstribe.com

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୨: ପୁଲୱାମା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ସାରାଦେଶ ପାକିସ୍ତାନକୁ ବିରୋଧ କରୁଛି । ଏହି ତାଲିକାରେ ଏବେ କ୍ରିକେଟ୍ କ୍ଲବ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ମଧ୍ଯ ସାମିଲ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି କ୍ଲବ ପାକିସ୍ତାନକୁ ବିରୋଧ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଉପାୟ ବାହାର କରିଚି । ସିସିଆଇ ନିଜ ମୁମ୍ବାଇସ୍ଥିତ ହେଡ୍ ଅଫିସରେ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମରାନ ଖାନଙ୍କ ଫଟୋ ଢାଙ୍କି ଦେଇଛି ।

ମୁମ୍ବାଇର ସିସିଆଇ ଅଫିସରେ ଅନେକ ମହାନ୍ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଫଟୋ ଲାଗିଛି । ଏହି ତାଲିକାଲେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବ କ୍ୟାପଟେନ୍ ଇମରାନଙ୍କ ନାଁ ମଧ୍ଯ ସାମିଲ ଅଛି । ଇମରାନ ଭାରତ ବିରୁଦ୍ଧରେ ୨ ଥର ଏହି ବ୍ରାବୋର୍ନ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିସାରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ କ୍ଯାପଟେନସିପରେ ପାକିସ୍ତାନ ୧୯୮୯ରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ହରାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ ଦି ମ୍ୟାଚ୍ ହୋଇଥିଲେ । ସେହି ସମ୍ମାନରେ ବ୍ରାବୋର୍ନ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଲାଗିଥିବା ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଉପରେ ସିସିଆଇ ଏବେ ପରଦା ଢାଙ୍କି ଦେଇଛି ।

ସିସିଆଇର ଅଧ୍ଯକ୍ଷ ପ୍ରେମଲ ଉଦାଣୀ ଏନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଫଟୋ ଉପରେ କପଡା ଢାଙ୍କିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶୁକ୍ରବାର ନିଆଗଲା । ସେ କହିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନକୁ ବିରୋଧ କରାଯାଇ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି । ଫଟୋ ଉପରୁ କେବେ ପରଦା ହଟିବା ପ୍ରଶ୍ନରେ ସେ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଏହା କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । କେବେ ଏହି ପରଦା ହଟିବ ତାହା କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ।