ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନୂଆ ନୂଆ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ହାତମୁଠାରେ ରଖିଛନ୍ତି ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ

ମୁମ୍ବାଇ ୯।୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ରେ କ୍ୟାରିଅରର ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି ନୋରା ଫତେହି । ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସୁପରହିଟ୍‌ ଆଇଟମ୍‌ ନମ୍ବର ସାଙ୍ଗକୁ ନିଜର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ନାମୀ ନାୟିକାଙ୍କ ତାଲିକାରେ ସେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନୂଆ ନୂଆ ଫଟୋ ଶେୟାର କରି ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ହାତମୁଠାରେ ରଖିଛନ୍ତି ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ତାଙ୍କର ୮୦ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଗଲେଣି । ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋଶୁଟ୍‌, କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ବୁଲାବୁଲି ଆଦି ଯେତେ ଫଟୋ ରହିଛି, ସବୁଗୁଡ଼ିକ ଦେଖିଲେ ଯେ କେହି କହିବ ଯେ ନୋରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ସୁପରହଟ୍‌ ନାୟିକା । ଦିନକ ତଳେ ସେ ନିଜର ଆଉ ଏକ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଫଟୋ ଅପଲୋଡ୍‌ କରିବା ମାତ୍ରେ, ଚୁମ୍ବନ, ହୃଦୟ, ପରୀ ଆଦି ଇମୋଜି ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସାରେ ପୋତି ପକାଇଛନ୍ତି ଫ୍ୟାନ୍‌ ।

ଜଣେ ୟୁଜର ତାଙ୍କ ଫଟୋ ତଳେ ‘ହଟି’ ଲେଖି ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ଜଣେ ‘ସୁନ୍ଦରୀ’ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ‘ଗର୍ଜିୟସ’ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଏମିତି କେତେ କ’ଣ ଲେଖି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜର ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ନୋରାଙ୍କ ଅପ୍‌କମିଙ୍ଗ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଅଛି ରେମୋ ଡି’ସୌଜାଙ୍କ ନୃତ୍ୟଭିତ୍ତିକ ଫିଲ୍ମ ‘ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍‌ ଡ୍ୟାନ୍ସର ୩ଡି’ । ତାଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ବରୁଣ ଧୱନ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର । ଅପରିକ୍ଷିତ ଖୁରାନା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା ଜାନୁଆରୀରେ ଏଇଟି ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥ୍ରୀଲର୍’ – ରାମ ଗୋପାଳଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଦୁଇ ଓଡ଼ିଆ କଳାକାର

ତୁମକୁ ହରାଇବାର ୩୦ ଦିନ ହେଲା , ଏବେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସାରା କରିବି- ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନାଁରେ ରିୟାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଧମକ : ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ କିଏ ଓ କାହିଁକି ଦେଇଛି ଏଭଳି ମେସେଜ୍‌‌…

ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ସମୟରେ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିବାବେଳେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା କିମ୍ବା ଆହତ ହୋଇଥିବା ୪୦୦ ପ୍ରବାସୀ ପରିବାରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ସୋନୁ

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ ଆରମ୍ଭ କଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡେଜି

ଜୁଲାଇ ୩୧ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ଲୁଟ୍‌କେସ୍’