PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ସୁଧୁରୁନି ପାକିସ୍ତାନ: ଲଣ୍ଡନରେ ଖଲିସ୍ତାନୀ ସମର୍ଥକଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଭାରତୀୟଙ୍କ ଉପରେ କରୁଛି ଆକ୍ରମଣ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୦।୩; ପୁଲଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ସାରା ବିଶ୍ବ ପାକିସ୍ତାନକୁ ବିରୋଧ କରୁଛି। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଲଣ୍ଡନରେ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟମାନେ ପାକିସ୍ତାନୀଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ରାଗି ପାକିସ୍ତାନର ଆଇଏସ୍ଆଇ ଖଲିସ୍ତାନୀ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଶାଇ ଦେଇଛି। ଗତକାଲି ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ  ଲଣ୍ଡନର ଖଲିସ୍ତାନର ସମର୍ଥକମାନେ କିଛି ଭାରତୀୟଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

source:https://aajtak.intoday.in

ଲଣ୍ଡନରେ ଥିବା ଭାରତୀୟ ଦୂତାବାସ ବାହାରେ କିଛି ଭାରତୀୟ ନିଜ କାମ ପାଇଁ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ। ସେ ସମୟରେ ଖଲିସ୍ତାନୀ ସମର୍ଥକ ସେଠାରେ ପହଁଞ୍ଚି ଭାରତ ବିରୋଧୀ ସ୍ଲୋଗାନ ଦେବା ସହ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଉଲ୍ଳେଖନୀୟ ଯେ ଖଲିସ୍ତାନୀ ସମର୍ଥକଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନର ଆଇଏସ୍ଆଇ ନିକଟରୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିଥାଏ। ନିକଟରେ ପୁଲଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ସମାଲୋଚନାର ପାତ୍ର ପାଲଟିଥିବା ପାକିସ୍ତାନ ଏବେ ନିଜର ସମର୍ଥକଙ୍କ ଜରିଆ​‌ରେ ଭାରତୀୟଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର