PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୩୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: କୋଦଳା ଖଦାଳ ସାହିରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୬୬୩ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୨୦ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍‌ ରୁମ୍‌ ପଢ଼ା, ଆଜିଠୁ ଖୋଲିବ ହଷ୍ଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: BBI ଓ OOPRE ବାରକୁ ସିଲ୍ କଲା ବିଏମ୍‌ସି, ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସହ ୪ ଜଣ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ସହକାରେ ହେବ ମନୋରମା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ କଲେ ଘୋଷଣା
  • ||

ନିଜ ସନ୍ତାନକୁ ନତମସ୍ତକ ନ ହେବା ବିଷୟରେ ଶିକ୍ଷା ଦେବେ ନୁସୁରତ ଜାହାନ୍‌

କୋଲକାତା (ଆପ୍ର): ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନିଖିଲ ଜୈନଙ୍କ ସହ ନୁସରତ ଜାହାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ । ୟଶଙ୍କ ସହ ନିବିଡ଼ତାର ଗୁଜବ । ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ନୁସରତଙ୍କ ସନ୍ତାନ ପ୍ରସବ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ତେବେ ଶିଶୁର ପିତାର ପରିଚୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି । ରବିବାର ଏକ ଫେସବୁକ୍‌ ଲାଇଭରେ ବସିରହାଟର ତୃଣମୂଳ ସାଂସଦ ନିଜ ସାହସିକତା ପ୍ରମାଣ କରିଛନ୍ତି । ଏକ ଗର୍ଭନିରାଧକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସାଡର ନୁସରତ ଏହି ଔଷଧ ସହ ଜଡିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ-ସାଂସଦ ଫେସବୁକରେ ଲାଇଭରେ ଆସିଥିଲେ ।

ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୁଦର୍ଶନ ରୟ ତାଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଥିଲେ । ନୁସରତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର ଝିଅ ହୁଏ, ତେବେ ମୁଁ ତାକୁ ଶିକ୍ଷା ଦେବି ଯେପରି ସେ କାହାକୁ ନତମସ୍ତକ ହେବ ନାହିଁ । ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ପୁଅ ହୁଏ ସେ ସମାନ କଥା ଶିକ୍ଷା ଦେବେ । ନିଜକୁ ଏକାଧିକ ଥର ଭଲ ରଖିବା ପାଇଁ ସେ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି । ନୁସରତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗର୍ଭବତୀ । ତାଙ୍କ କଥାରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ସମସ୍ତ ନକାରାତ୍ମକତାକୁ ହଟାଇ ନୁସରତ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଏହି ବିଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଜ୍ଞାପନ ଏବଂ ଫଟୋସୁଟ୍‌ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ।