ଓଡ଼ିଶା ସୁପର ମଡେଲ ଗ୍ରୁମ୍‌ ଅପ୍‌ ସେସନ୍‌; ୨୧ରେ ବଛା ହେବେ ବିଜେତା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୨ ।୪(ବ୍ୟୁରୋ): ଡିଲାଇଟ୍‌ ସପର୍ସ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ(ଡିଏସ୍‌ପିଏଲ୍‌) ସହଯୋଗରେ ୟୁ ଫଙ୍କି ଇନ୍‌ ଷ୍ଟୋର୍‌(ଟ୍ରେଣ୍ଡି ଆଣ୍ଡ୍‌ ଟ୍ରାଡିସନାଲ୍‌) ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ‘ଫ୍ୟାଶନ୍‌-ଜେଡ୍‌-୧୯ ଓଡ଼ିଶା ସୁପର୍‌ ମଡେଲ୍‌’ ପାଇଁ ଆୟୋଜିତ ଗ୍ରୁମିଂ ସେସନ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଶୁକ୍ରବାର ଥିଲା ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ । ଯେଉଁଥିରେ ପାଖାପାଖି ୩୫ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଗ୍ରୀନ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡ୍‌ସ୍‌ଠାରେ ମଡେଲିଂ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଲିମ୍‌ ନେବା ସହ ର‌୍ୟାମ୍ପ୍‌ରେ ଚାଲିବା ଅଭ୍ୟାସ କରିଥିଲେ । ଏହାର ସେମିଫାଇନାଲ୍‌ ୧୯ରେ କିଟ୍‌ ଅଡିଟୋରିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ୨୧ରେ ଫାଇନାଲ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ସେଥିରେ ବିଜେତାଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୁରସ୍କାରରେ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯିବ । ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରକ ଭାବେ ମଡେଲ ତଥା ମିସ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ-୨୦୧୮ ନେହଲ ଚୁଡାସମା ଯୋଗ ଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।
ପୂରବୀ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି, ୟୁ ଫଙ୍କି ଇନ୍‌ ଷ୍ଟୋର୍‌(ଟ୍ରେଣ୍ଡି ଆଣ୍ଡ୍‌ ଟ୍ରାଡିସନାଲ୍‌) ପକ୍ଷରୁ ଗତବର୍ଷ ଏହିଭଳି ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ । ୟୁ ଫଙ୍କି ଇନ୍‌ ଷ୍ଟୋର୍‌ ନବାଗତ ଡିଜାଇନ୍‌ରଙ୍କ ହସ୍ତତନ୍ତକୁ ନେଇ ନୂଆ ନୂଆ ଡିଜାଇନ୍‌ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଉଛି । ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଡିଜାଇନ୍‌କୁ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ମଡେଲରଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ବେଶୀ ରହିଛି । ସେଥିପାଇଁ ଷ୍ଟୋର୍‌ ପକ୍ଷରୁ ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ଏକ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍‌ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ୭୦ଜଣ ଆବେଦନକାରୀ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରୁ ଆଜି ୨୦ଜଣଙ୍କୁ ନେଇ ଗ୍ରୁମିଂ ସେସନ୍‌ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଶୋ’ କୋରିଓଗ୍ରାଫର୍‌ ମିଷ୍ଟର୍‌ ଜନ୍‌ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ର‌୍ୟାମ୍ପ୍‌ ଶୋ’ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଲିମ୍‌ ଦେଇଥିଲେ । ଏ ବାବଦରେ ଜନ୍‌ କହିଛନ୍ତି ଦୁଇଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଏହା କରାଯାଉଛି । ସକାଳ ୯ରୁ ରାତି ୮ଟା ଯାଏଁ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ମଡେଲିଂର ବିଭିନ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ବାବଦରେ ତାଲିମ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ଯେପରିକି ସେମାନେ କିପରି ଚାଲିବେ, କିପରି ନିଜକୁ ଅନ୍ୟ ଆଗରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବେ, କିପରି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ । ବିଶେଷ କରି ସେମାନଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ବଢ଼ାଇବା ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍: ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ୪ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୭୩୪କୁ ବୃଦ୍ଧି

ଓଡ଼ିଶାରେ ‌୫ ହଜାରକୁ ଖସିଲା ଆକ୍ଟିଭ୍‌ କେସ୍: ୨୪ଘଣ୍ଟା ଆଉ ୫୧୮ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ୍, ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ ଲକ୍ଷ ୧୮ ହଜାର ଟପିଲା

ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ

ଆଇଏଫ୍‌ଏସ୍‌ ଅଫିସର ଅଭୟଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ଆକଳନ କରିବ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍, ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ

ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୨ ମୁଣ୍ଡ: ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୭୩୦କୁ ବୃଦ୍ଧି

୨୪ଘଣ୍ଟା ଆଉ ୫୫୦ ନୂଆ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ୍, ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ହଜାର ୭୮୯କୁ ବୃଦ୍ଧି