‘ଓଡ଼ିଶା ସୁପର୍‌ମଡେଲ୍‌’ ଗ୍ରୁମିଂ ସେସନ୍‌ ଯୋଗଦେଲେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୩୦ା୩(ବ୍ୟୁରୋ): ଡିଲାଇଟ୍‌ ଶପର୍ସ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ (ଡିଏସ୍‌ପିଏଲ୍‌) ସହଯୋଗରେ ୟୁ ଫଙ୍କି ଇନ୍‌ ଷ୍ଟୋର୍‌(ଟ୍ରେଣ୍ଡି ଆଣ୍ଡ୍‌ ଟ୍ରାଡିସିନାଲ୍‌) ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ‘ଫ୍ୟାଶନ୍‌ଜେଡ୍‌-୧୯ ଓଡ଼ିଶା ସୁପର୍‌ମଡେଲ୍‌’ର ଗ୍ରୁମିଂ ସେସନ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ପ୍ରାଥମିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ୨୦ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ଗ୍ରୀନ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡସ୍‌ଠାରେ ମଡେଲିଂ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଲିମ୍‌ ନେବା ସହ ର‌୍ୟାମ୍ପ୍‌ରେ ଚାଲିବା ଅଭ୍ୟାସ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଆୟୋଜିତ ଗ୍ରୁମିଂ ସେସନ୍‌ରେ ବାକି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । ଏହାର ସେମିଫାଇନାଲ୍‌ ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୯ରେ କିଟ୍‌ ଅଡିଟୋରିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଏପ୍ରିଲ ୨୧ରେ ଫାଇନାଲ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ସେଥିରେ ବିଜେତାଙ୍କୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୁରସ୍କାରରେ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯିବ । ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରକ ଭାବେ ମଡେଲ ତଥା ମିସ୍ ୟୁନିଭର୍ସ ଇଣ୍ଡିଆ-୨୦୧୮ ନେହଲ ଚୁଡାସମା ଯୋଗ ଦେବେ ବୋଲି ଡିଏସ୍‌ପଏଲ୍‌ ସିଇଓ ପୂରବୀ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି ।

ପୂରବୀ ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି, ୟୁ ଫଙ୍କ୍ ଇନ୍‌ ଷ୍ଟୋର୍‌(ଟେଣ୍ଡ୍ରି ଆଣ୍ଡ୍‌ ଟ୍ରାଡିସିନାଲ୍‌) ପକ୍ଷରୁ ଗତବର୍ଷ ଏହିଭଳି ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ । ୟୁ ଫଙ୍କି ଇନ୍‌ ଷ୍ଟୋର୍‌ ନବାଗତ ଡିଜାଇନ୍‌ରମାନଙ୍କୁ ହସ୍ତତନ୍ତକୁ ନେଇ ନୂଆ ନୂଆ ଡିଜାଇନ୍ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଉଛି । ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଡିଜାଇନ୍‌କୁ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ମଡେଲରଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ବେଶି ରହିଛି । ସେଥିପାଇଁ ଷ୍ଟୋର୍‌ ପକ୍ଷରୁ ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ଏକ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍‌ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତର୍ରୁ ୭୦ଜଣ ଆବେଦନକାରୀ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରୁ ଆଜି ୨୦ଜଣଙ୍କୁ ନେଇ ଗ୍ରୁମିଂ ସେସନ୍‌ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ଶୋ’ କୋରିଓଗ୍ରାଫର୍‌ ମିଷ୍ଟର୍‌ ଜନ୍‌ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ର‌୍ୟାମ୍ପ୍‌ ଶୋ’ ସମ୍ପର୍କରେ ତାଲିମ୍‌ ଦେଇଥିଲେ । ଏଥିସହିତ ଅନୁଷ୍ଠାନର ପରିଚାଳନା ନିଦ୍ଦେର୍ଶକ ସୁଧୀରକାନ୍ତ ପଣ୍ଡା, ଫାଇନାଲ୍‌ ଡିଜାଇନ୍‌ର ପ୍ରକାଶ ପରିଡ଼ା, ସର୍ମିଷ୍ଠା ପଣ୍ଡା ଓ ଅନ୍ୟମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ରାଜ୍ୟର ପ୍ରମୁଖ ୬ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତ

‘ବାହା ନ ହେଲେ ମାରିଦେବି ନ ହେଲେ ମରିଯିବି’: ପାଗଳ ପ୍ରେମୀକୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୁଲିସ

ଓଡ଼ିଶା ପୁଣି କରୋନା ନେଲା ୧୭ ଜୀବନ: ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୫୭କୁ ବୃଦ୍ଧି

ସବୁଜ ହେଉଛି ଓଡ଼ିଶା ମାନଚିତ୍ର, କମୁଛି ସଂକ୍ରମିଣ: ୨୪ଘଣ୍ଟା ଆଉ ୬୬୮ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ୍ : ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩ ଲକ୍ଷ ୧୪ ହଜାର ଟପିଲା

ଆଜି ଯେ ରୂପଜୀବୀ, କାଲି ସେ ରାଣୀ ମହୁମାଛି: ଡିମାଣ୍ଡ ଦେଖି ସପ୍ଲାଏ କରୁଛନ୍ତି ଦଲାଲ୍,ଫୁଲ୍ ସୁରକ୍ଷାରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଯୁବତୀ

୨୪ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ମୋହନ ଭାଗବତ୍‌