PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ନୋବେଲ ପୁରସ୍କାର ପାଇବାକୁ ମୁଁ ଯୋଗ୍ୟ ନୁହେଁ: ଇମ୍ରାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୪।୩: ଭାରତର ବାୟୁସେନାର ଓ୍ବିଙ୍ଗ କମାଣ୍ଡର ଅଭିନନ୍ଦନଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ଭାରତକୁ ଫେରାଇବା ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ନୋବେଲ ପୁରସ୍କାର ଦେବାକୁ ଏବେ ପାକରେ ଦାବି ହେଉଛି। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଇମ୍ରାନ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଜି ସେ ଏନେଇ ଏକ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ନୋବେଲ ପୁରସ୍କାର ପାଇଁ ମୁଁ ଯୋଗ୍ୟ ନୁହେଁ। ତେବେ ଏହି ଟ୍ବିଟରେ କଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କିନ୍ତୁ ନିଜର ଅସନ୍ତୋ​‌ଷ ପ୍ରକାଶ କରିଚନ୍ତି।

 ସେ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ନୋବେଲ ଶାନ୍ତି ପୁରସ୍କାର ତାଙ୍କୁ ମିଳିବା ଦରକାର ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି କଶ୍ମୀର ସମସ୍ୟାକୁ କଶ୍ମୀରର ଲୋକଙ୍କ ଇଛା ଅନୁସାରେ ନୋବେଲ ଶାନ୍ତି ପୁରସ୍କାର ତାଙ୍କୁ ମିଳିବା ଦରକାର ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି କଶ୍ମର ସମସ୍ୟାକୁ କଶ୍ମୀର ଲୋକଙ୍କ ଇଛା ଅନୁସାରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବ। ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଦ୍ବାରା ଶାନ୍ତି ଓ ବିକା​‌ଶ ଫେରିବ।  ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏହି ପୁରସ୍କାର ପାଇଁ ମୁଁ ଯୋଗ୍ୟ ନୁହେଁ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର