ସାବଧାନ! ରାତିରେ ଓଦା କପଡ଼ା ଶୁଖାଉଛନ୍ତି କି ? ପଡ଼ିପାରନ୍ତି ଅସୁବିଧାରେ…

ଅଧିକତଃ ସହରରେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ କାମ ଅଧିକ ଥାଏ ମାତ୍ର ସେହି ତୁଳନାରେ ସମୟ କମ୍ ଥାଏ। ତେଣୁ କିଛି କାମ ରଖିଦିଅନ୍ତି ଯାହାକୁ ରାତିରେ କରିବାକୁ ସେମାନେ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଏମିତି ଏକ କାମ ହେଉଛି କପଡ଼ା ଧୋଇବା। କିଛି ସହରୀ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ରାତି ସମୟରେ କପଡ଼ା ଧୋଇ ଥାନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ବି ସେମିତି କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଭୁଲରେ ବି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପଡ଼ିପାରନ୍ତି ଅସୁବିଧାରେ…

ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ କିରଣ ପଡ଼ୁଥିବା ସମୟରେ କପଡ଼ା ଧୋଇ ଶୁଖାଇଲେ କପଡ଼ାରୁ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବାହାରି ଯାଇଥାଏ ଏବଂ ସୁର୍ଯ୍ୟ କିରଣ ପଡ଼ିଲେ କପଡ଼ାରେ ଏକ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଜାଗ୍ରୃତ ହୋଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଯେବେ ଆପଣ ରାତିରେ କପଡ଼ା ଶୁଖାଇବେ ତେବେ ଚନ୍ଦ୍ରର ଆଲୁଆରେ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବାହାରିପାରିନଥାଏ।

ଦ୍ବିତୀୟ କାରଣ ହେଉଛି, ସୂର୍ଯ୍ୟ କିରଣରେ କପଡ଼ା ଶୁଖାଇଲେ କପଡ଼ାରେ ଥିବା କୀଟାଣୁ ଏବଂ ହାନିକାରକ ଜୀବ ନ​ଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥାଏ। ମାତ୍ର ରାତିରେ କପଡ଼ା ଶୁଖାଇଲେ ସୁର୍ଯ୍ୟଙ୍କ କିରଣ ନ ପଡ଼ିବା ଫଳରେ କପଡ଼ା ଶୁଖି ତ ଯାଏ କିନ୍ତୁ ସେଥିରୁ ନକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ବାହାରିପାରିନଥାଏ। ଯାହାକୁ ଆଗକୁ ଯାଇ ଶରୀରରେ ଏକ ଘାତକ ରୋଗକୁ ଆଣିଥାଏ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ପ୍ରାୟ ଅଧା ଦିନ ବନ୍ଦ ରହିବ ବ୍ୟାଙ୍କ, ଦେଖନ୍ତୁ ତାଲିକା

୧ ଡିସେମ୍ବରରୁ ହେଉଛି ଏହି ୫ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଜାଣନ୍ତୁ ଲାଭରେ ରହିବେ ନା ସହିବେ କ୍ଷତି

କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ କରନ୍ତୁ ଏହିସବୁ କାମ : ମିଳିବ ସଫଳତା, ଉନ୍ନତି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି

ଆଜି ବର୍ଷର ଶେଷ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହଣ: ଲାଗିବନି ସୂତକ,ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଓ ଗର୍ଭବତୀ ରୁହନ୍ତୁ ସତର୍କ

ଆଜି ଚଳିତ ବର୍ଷର ଶେଷ ଚନ୍ଦ୍ର ଗ୍ରହଣ : ଭୁଲ୍‌ରେ ବି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହିସବୁ କାମ

ଥଣ୍ଡା ଦିନରେ ଚର୍ମ କୁଣ୍ଡାଇ ହେବା ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦିଏ –ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ