PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

କେବଳ ଗୋଟିଏ ଲବଙ୍ଗ ବଦଳାଇଦେବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି

source:m.dailyhunt.in

ଆଜି କାଲି ସମସ୍ତେ ବିନା ପରିଶ୍ରମରେ ଧନୀ ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ । କାରଣ ଆମେ ସମସ୍ତେ ପୂର୍ବରୁ ଶୁଣିଆସିଛନ୍ତି ବିନା କର୍ମରେ ଫଳ ମିଳିବନି ।  କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ କିଛି ଫଳ ମିଳେନି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ ଉପାୟ କହିବୁ ଯାହାକୁ ଆପଣାଇବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜ ଭାଗ୍ୟକୁ ବଦଳାଇଦେଇପାରିବେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଉପାୟ ସମ୍ପର୍କରେ ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରୀରେ ପ୍ରମୋଶନ ପାଉନାହାନ୍ତି କିମ୍ବା ବିଜନେସରେ କ୍ଷତି ହେଉଛି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଉପାୟରେ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇପାରିବେ । ଏହି ଉପାୟକୁ ହୃଦୟର ସହିତ ଆସ୍ଥା ରଖି କରିବା ଫଳରେ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଖୁସି ହେବେ  ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଲବଙ୍ଗ ନେବାକୁ ପଡିବ । ଏହାକୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାର ସହିକ ଏକ ନାଲି କପଡାରେ ବାନ୍ଧିବାକୁ ପଡିବ । ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ ଏହି କଥା ଯେମିତି ଆଉ କେହି ନଜାଣନ୍ତି । ଲବଙ୍ଗକୁ ନାଲି କପଡାରେ ବାନ୍ଧିବା ସମୟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଓ ବିଶ୍ୱାସର ସହିତ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ନାମ ନେବା ଉଚିତ୍ । ଏହା ପରେ ନାଲି କପଡାରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ସେହି ଲବଙ୍ଗକୁ ନିଜ ଟ୍ରେଜେରୀରେ ରଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହା ପରେ ଦେଖିବେ ଧିରେ ଧିରେ ଆପଣଙ୍କ ସବୁ ସମସ୍ୟା ଗାଏବ ହେବାକୁ ଲାଗିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ପଇସାର ଅଭାବ ରହିବନି ।