Air Indiaର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ସିଲ୍ ହେଲା ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟାଳୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨।୫ : କରୋନା ଭାଇରସ ସଙ୍କଟ ଚାଲିଥିବାବେଳେ ବିଦେଶରୁ ଭାରତୀୟମାନଙ୍କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଏକଜୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ସରକାରୀ ବିମାନ ଚଳାଚଳ କମ୍ପାନୀ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜରେ କମର୍ଚାରୀ ଏହି ମହାମାରୀର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ସୋମବାର ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର ବାଣିଜ୍ୟ ବିଭାଗର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ଅଶୋକ ରୋଡରେ ଥିବା ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ମୁଖ୍ୟାଳୟକୁ ସିଲ୍ କରାଯାଇଛି।

ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ହେଡକ୍ୱାର୍ଟରକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସିଲ୍ ଏବଂ ପରିମଳ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ଏହି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଉଛି। ବିମାନର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିଲେ ​​ସେମାନଙ୍କୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି। ସେହି ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ୱାରେଣ୍ଟିନ୍ ପଠାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ ଆଜିକାଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ମିଶନ ବନ୍ଦେ ଭାରତକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଛି। ଏହା ଅଧୀନରେ ଲକଡାଉନରେ ଫସି ରହିଥିବା ଭାରତର ନାଗରିକମାନଙ୍କୁ ଘରକୁ ଅଣାଯାଉଛି। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ବିଶ୍ୱର ବିଭିନ୍ନ ଦେଶରୁ ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଭାରତୀୟ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଘରକୁ ଅଣାଯାଇଛି । ଦିଲ୍ଲୀ, ମୁମ୍ବାଇ ସମେତ ଅନେକ ସହରରେ ବିମାନ ଯୋଗେ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଣାଯାଉଛି। ଏହି ମିଶନରେ ବାଣିଜ୍ୟ ବିଭାଗର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମାନସିକ ଅବସାଦ ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ପାଗଳାମି, ଅପରାଧ ପାଇଁ ମିଳିବ ଦଣ୍ଡ

ମହିଳା ଟେନିସ୍‌ ତାରକା ‌ ସିମୋନା ହାଲେପଙ୍କୁ କରୋନା

ଲଭ ଜିହାଦକାରୀଙ୍କୁ ଯୋଗୀ ରୋକଠୋକ୍‌ ଶୁଣାଇଲେ ରାମ ନାମ ସତ୍ୟ ହୈ…ସୁଧୁରି ନଗଲେ ହୋଇଯିବ ଶେଷ

ଭାରତୀୟ ସେନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି ସ୍ୱଦେଶୀ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍‌ ମେସେଜିଂ ଆପ୍‌ ‘ସାଇ’

ହଲିଉଡର ଭେଟରାନ ଅଭିନେତା ସିନ୍‌ କନେରିଙ୍କ ପରଲୋକ, ୭ଟି ଫିଲ୍ମରେ ଜେମ୍ସ ବଣ୍ଡ ଭୂମିକାରେ କରିଥିଲେ ଅଭିନୟ

ଯଦି ଭଗବାନ ବି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ତେବେ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ଚାକିରି ଦେବାରେ ବିଫଳ ହେବେ: ଗୋଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ