PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଲାଞ୍ଜିଗଡ ବେଦାନ୍ତ ରିଫାଇନାରୀରେ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ-ପୋଲିସ ମୁହାଁମୁହିଁ, ଜଣେ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ମୃତ

କଳାହାଣ୍ଡି  ୧୮/୩: ଲାଞ୍ଜିଗଡ ବେଦାନ୍ତ ରିଫାଇନାରୀରେ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ଓ ପୋଲିସ ମୁହାଁମୁହିଁରେ ଜଣେ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ମୃତ  ।  ସ୍ଥାୟୀ  ନିଯୁକ୍ତି  ଦାବିରେ ଆଜି ଆନ୍ଦୋଳନ କରୁଥିଲେ ଶ୍ରମିକ । ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଶ୍ରମିକ ରିଫାଇନାରୀ ପରିସରକୁ ଧସେଇ ପଶିବାକୁ ଉଦ୍ଯମ  କରୁଥିବାବେଳେ ପୋଲିସର ଲାଠି ମାଡରେ ଜଣେ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀଙ୍କ ମୃତ୍ଯୁ ଘଟିଛି । ୩ଜଣ  ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଲାଞ୍ଜିଗଡ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସ ଓ ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀଙ୍କ ମୁହାଁମୁହିଁ ଫଳରେ ୩୦ ଜଣ ଆହତ ହୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ମୃତକ ଜଣକ ହେଲେ ଦାନୀ ପାତ୍ର । ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଗମ୍ଭୀର ହେବାରୁ ୧୪୪ ଧାରା ଲାଗୁ କରିଛି ପୋଲିସ ।