ଏକତରଫା ପ୍ରେମ କରି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଉଦ୍ୟମ, ପ୍ରେମୀକୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୁଲିସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୦/୨: ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏକତରଫା ପ୍ରେମ କରିବା ସହ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ହଇରାଣ ହରକତ କରି ଶେଷରେ ଅପହରଣ ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗରେ ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଥାନା ପୁଲିସ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ତାଙ୍କ ନାମ ଭବାନୀ ଶଙ୍କର ବାରିକ(୩୬) । ଘର ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା ତିର୍ତ୍ତୋଲ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନାଗପୁର । ସେ ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ୱର କେନାଲ ରୋଡ ବଶିଷ୍ଠନଗରରେ ରହୁଥିଲେ ।

ପୁଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କଟକର ପୁଷ୍ପା (ଛଦ୍ମନାମ, ୨୫) ସାଲିଆସାହିରେ ରହୁଥିଲେ । ସେ ଏକ ବିୟୁଟି ପାର୍ଲର କରିଥିଲେ । କିଛିଦିନ ତଳେ ସେ ଜୟଦେବବିହାରସ୍ଥିତ ପାଲ ହାଇଟ୍‌ସକୁ ମାର୍କେଟିଂ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଘରେ ମୋବାଇଲ୍‌ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିବାରୁ ସେଠାରେ ଥିବା ଭବାନୀଙ୍କ ଠାରୁ ମୋବାଇଲ୍‌ ମାଗି ଘରକୁ ଫୋନ୍‌ କରିଥିଲେ । ତା’ପରେ ସେଠାରୁ ପୁଷ୍ପା ପଳାଇ ଆସିଥିଲେ । ଭବାନୀଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ଡାଏଲ ହୋଇ ରହିଥିବା ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ଭବାନୀ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ୍‌ କରିଥିଲେ । ପୁଷ୍ପାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରିବା ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଜିଦ୍‌ ଧରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁଷ୍ପା ଭବାନୀଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଭବାନୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ନିଶା ଛାଡ଼ି ନଥିଲା । ସେ ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ପକାଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୁଷ୍ପା ରାଜି ହୋଇ ନଥିଲେ । ଶେଷରେ ଭବାନୀ ପୁଷ୍ପାଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ବିବାହ ନ କଲେ ତୁମକୁ ଓ ତୁମ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।

ଗତ ୧୭ ତାରିଖରେ ପୁଷ୍ପା ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ଛକରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଭବାନୀ ଏକ କାର୍‌ରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ପୁଷ୍ପାଙ୍କୁ ମାଡ଼ମାରି ଜୋର ଜବରଦସ୍ତ କାର୍‌ରେ ଅପହରଣ କରି ନେବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ । ପୁଷ୍ପାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ଆଖପାଖ ଲୋକେ ପହଞ୍ଚିଯିବାରୁ ଭବାନୀ ସେଠାରୁ ପଳାଇଥିଲେ । ଏନେଇ ପୁଷ୍ପା ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁକରି ଭବାନୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ଅପହରଣ ଉଦ୍ୟମରେ ବ୍ୟବହୃତ କାର୍‌(ଓଆର୦୨ଏଜେ-୦୪୪୯)କୁ ଜବତ କରିଥିଲା । ଅପରାହ୍ଣରେ ଭବାନୀଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଥିଲା । ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ରେଡ୍‌ ବୁଲ୍‌ କ୍ୟାମ୍ପସ୍‌ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି କ୍ରିକେଟ୍‌ : ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ସୋଆ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ

ଆଜି ବି ମଣିଷର ମନରେ ନିଷ୍ଠା, ମାନବିକତା ମରି ନାହିଁ -ପାନ ଦୋକାନୀଙ୍କ ମହାନତା,ହଜି ଯାଇଥିବା ପର୍ସ ଫେରାଇଲେ

ଅଭିନବ ଉପାୟ: ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲେ ବି ସ୍ୱାବଲମ୍ବୀ- ରିକ୍ସାକୁ ଲୁନାରେ ବାନ୍ଧି ଚଳାଇଛନ୍ତି ବ୍ୟବସାୟ

ନିଶାସକ୍ତଙ୍କ ବିଚିତ୍ର କାଣ୍ଡ- ସାଲାଇନ୍‌ ବୋତଲ ସହ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଚାଲି ଚାଲି ଘରକୁ ପଳାଇଲେ, ଜାଣି ପାରିଲେନି ଡାକ୍ତରଖାନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ

ମିସ ଇଣ୍ଡିଆ-୨୦୨୦ ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶାର ଟପ୍‌-୫ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଲାଙ୍ଗିରର ଝିଅ ଶୁଭଶ୍ରୀ ରାୟଗୁରୁ

କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ଡଙ୍ଗା ଭସା ଉପରେ କଟକଣା