ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ଆଦେଶକୁ ମାନୁନାହାନ୍ତି ଅଧିକାରୀ; ବଢ଼ୁଛି ଗୋ ହତ୍ୟା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ୧୦।୪: ଗୋବଂଶକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ଆଦେଶ ହେଲା ବ୍ୟର୍ଥ। ଯୋଗୀଙ୍କ ଏହି ଆଦେଶ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରେ କୈାଣସି ପ୍ରକାର ପ୍ରଭାବ ପକାଉନାହିଁ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଗୋବଂଶକୁ ଗୋଶାଳାରେ ରଖିବା ପରେ ବି ଅଧିକାରୀମାନେ କୈାଣସି ଧ୍ୟାନ ଦେଉନାହାନ୍ତି।

ଫଳରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କାନପୁର ସ୍ଥିତ ରସୁଲାବାଦ ଅସାଲତଗଂଜ ଗୋଆଶ୍ରମରେ ତିନୋଟି ଗାଈଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଶୁକ୍ର ବାରରୁ ନେଇ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଖାପାଖି ୨୦ଟି ଗାଈଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଲାଣି।

ପୋଷ୍ଟବର୍ଟମ ପରେ କେଉଁ କାରଣରୁ ଗାଈଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ବୋଲି ତାହା ଡାକ୍ତର ସ୍ପଷ୍ଟ କରାଇନାହାନ୍ତି। ଭିଷଣ ଗରମ ଓ ଖରା ହେବା ସତ୍ବେ ବି ଗୋଆଶ୍ରମରେ ଟିଣର ଘର ତିଆରି ହୋଇପାରିନାହିଁ। ସବୁ ଗାଈ ଟାଣ ଖରାରେ ସିଝୁଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ୪ଟି ଗାଈଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଖରାପ ଅଛି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।ଫଳରେ ଗୋ ହତ୍ୟା ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବିବାହ ଭୋଜିରେ ମାରପିଟ୍ ହେଲେ ୨ ଭିଣୋଇ, ବୁଝାଇବାକୁ ଆସି ଛେଚା ଖାଇଲା ପୋଲିସ

ସୁଶୀଲ ମୋଦିଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ; ଜେଲରେ ଥାଇ ସରକାର ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରୁଛନ୍ତି ଲାଲୁ, ବିଧାୟକଙ୍କୁ କରୁଛନ୍ତି ଫୋନ୍…

‘ସହକାର ପ୍ରଜ୍ଞା’ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଉଦଘାଟନ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର କୃଷି ମନ୍ତ୍ରୀ, ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ କୃଷକଙ୍କୁ ମିଳିବ ଉପଯୁକ୍ତ ତାଲିମ

ପୁତିନ୍‌ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ରୁଷ୍‌ରେ ଗଠନ କଲେ ନୂଆ ରାଜନୈତିକ ଦଳ- ନାମ ଦେଲେ ଦୁର୍ନିତୀ ମୁକ୍ତ ରୁଷ୍‌ ପାର୍ଟି

ଛେଳିପେଟରୁ ଜନ୍ମନେଲା ମାଙ୍କଡ ଭଳି ଦିଶୁଥିବା ଶାବକ, ହନୁମାନଙ୍କ ଅବତାର ଭାବି ଭକ୍ତିରେ ଲୋକମାନେ କଲେ ପୂଜାପାଠ…

ୟୁପିର କାନପୁରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ଯବାନଙ୍କ ପାଇଁ ନାଇଟ୍ ଭିଜନ ଉପକରଣ