୧୦୬ ଦିନ ପରେ ଜେଲରୁ ବାହାରିଲେ ପି. ଚିଦାମ୍ବରମ୍, ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ ଦେଲେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୪/୧୨: ପୂର୍ବତନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ପି.ଚିଦାମ୍ବରମ ୧୦୬ ଦିନ ପରେ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜେଲରୁ ବାହାରିଛନ୍ତି । ଜେଲରୁ ବାହାରିବା ପରେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କ ଜାମିନ୍ ଉପରେ କିଛି ସର୍ତ୍ତ ଲଗାଇଛନ୍ତି । ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କ ପାସପୋର୍ଟ ଜବତ କରିନିଆଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦେଶ ଛାଡି ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ମିଳିବନି । ସେ ମିଡିଆରେ କୌଣସି ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇପାରିବେନି ଏବଂ ଏହି ମାମଲାରେ ପଚରା ଉଚରା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ ।

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ବୁଧବାର ଆଇଏନଏକ୍ସ ମିଡିଆ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ବରିଷ୍ଠ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ପି.ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କୁ ଜାମିନ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଇଏନଏକ୍ସ ମିଡିଆ ମାମଲାରେ ଚିଦାମ୍ବରମ କୌଣସି ସାର୍ବଜନିକ ବୟାନ ଦେବେନାହିଁ କିମ୍ବା ମାମଲାରେ କୌଣସି ସାକ୍ଷୀକୁ ଡରାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ  କରିବେନି ବୋଲି ଚେଷ୍ଟା କରିବେନି ବୋଲି କୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

କୋର୍ଟ ଜାମିନ ଉପରେ ସର୍ତ୍ତ ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ଯେ ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କ ପାସପୋର୍ଟ ଜବତ କରାଯିବ ଏବଂ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦେଶ ଛାଡିବାକୁ ଦିଆଯିବନି । ମିଡିଆରେ କୌଣସି ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇପାରିବେନି ଏବଂ ମାମଲାର ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ସେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ହଂକଂର ୩ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ନାଗରିକତା ଦେବ ବ୍ରିଟେନ

କାନପୁର ସୁଟଆଉଟ୍: ହିଷ୍ଟ୍ରୀସିଟର ବିକାଶ ଦୁବେର ଘରକୁ ଜେସିବି ଲଗାଇ ଭାଙ୍ଗିଲା ପ୍ରଶାସନ

ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍: ୨ IAS ଓ ୬ OASଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱ

ଝିଅକୁ ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ପାଇଁ ଦେଇପାରିଲେନି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍, ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ଦିନ ମଜୁରିଆ ବାପା

ଡିଜିଟାଲ ସାନିଟାଇଜ: ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ ଫ୍ଲାଶ୍‌ ଲାଇଟ୍ ମାତ୍ର‌ ୧୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ନଷ୍ଟ କରୁଛି କରୋନା

ଶୁଭାରମ୍ଭ ହେଲା ବିଶ୍ୱର ପ୍ରଥମ ଗୋଲ୍ଡ ପ୍ଲେଟେଡ୍‌ ହୋଟେଲ, ଗୋଟିଏ ରାତି ରହିଲେ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ୭୫ ହଜାର ଟଙ୍କା