ରିଲିଜ ହେଲା ‘ପ ସେ ପ୍ୟାର ଫ ସେ ଫେରାର’ର ଦମଦାର ଟ୍ରେଲର, ପ୍ରତି ସିନରେ ରହିଛି ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରା ଦୃଶ୍ୟ

ମୁମ୍ବାଇ ୪/୯: ଏବେ ବଲିଉଡରେ ସାମାଜିକ କଟକଣା ଏବଂ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରଥାକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଉଛି । ଏହି କ୍ରମରେ ଏବେ ଏକ ଦମଦାର ଫିଲ୍ମ ‘ପ ସେ ପ୍ୟାର୍ ଫ ସେ ଫରାର’(ପ ରେ ପ୍ରେମ ଫ ରେ ଫେରାର)ର ଟ୍ରେଲର ଆଜି ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ଟ୍ରେଲରରେ ଜିମ୍ମି ସେରଗିଲ୍, ଭାୱେସ୍ କୁମାର ଓ ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଦମଦାର ଆକ୍ଟିଂ ନଜର ଆସୁଛି । ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପ୍ରତି ସମାଜର ବ୍ୟବହାର ଆପଣଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ନେଇଆସିବ ।

ଟ୍ରେଲରରେ ସମାଜରେ ଘଟୁଥିବା ସତ୍ଯକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଅଣାଯାଇଛି । ଫିଲ୍ମରେ ଜିମ୍ମି ସେରଗିଲ୍, ଭାୱେଶ କୁମାର, ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ର, କୁମୁଦ ମିଶ୍ର ଓ ଗିରିଶ କୁଲକର୍ଣ୍ଣୀ ଭଳି କଳାକାର କାମ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ୧୮ ଅକ୍ଟୋବରରେ ସିନେମାଘରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

ଟ୍ରେଲରର ଆରମ୍ବ ମଥୁରାରୁ ହେଉଛି । ଯେଉଁଠାରେ ଭିନ୍ନ ଜାତି ଓ ଧର୍ମରେ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରେ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଉଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ଯୁ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ଭାୱେଶ କୁମାର ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ଭାୱେଶ୍ ଜଣେ ଆଥଲେଟ୍ ଭୁମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଯିଏ କି ଅନ୍ଯ ଏକ ଜାତିରେ ପ୍ରେମ କରୁଛି । ଏହା ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଉଛି ସଂଘର୍ଷ । ତେବେ ଟ୍ରେଲରଟି ବହୁତ ଦମଦାର ହୋଇଛି ଏବଂ ଫିଲ୍ମର ସମସ୍ତ କଳାକାରଙ୍କ ଅଭିନୟ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପରିସ୍ଥିତିରେ ଢଳି ହୋଇଥିବା ନଜର ଆସୁଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଲୁବିଏନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେଲେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟ- ୧କୋଟିର ମାନହାନି ମାମଲା ରୁଜୁ କଲେ

ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣୁଥିବା ବେଳେ ଏନ୍‌ସିବି ହାତରେ ଧରାପଡ଼ିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସ୍ୱର ଅତି ଗଭୀର

ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ହେଉଥିବା ସ୍ୱରାଙ୍କର ରହିଛି ଏହି ଗୁଣ

ଲୁଚାଛପାକୁ ସେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ

ବିବାହ କରିଲେ ନେହା କକ୍କର – ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ହାତ ଧରିଲେ