PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦିଲ୍ଲୀ ଉପ-ରାଜ୍ୟପାଳ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଅନୀଲ ବୈଜଲ
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ: ଶିବ ଲିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ପଡିଲା ମହ‌ଙ୍ଗା, AIMIM ନେତା ଦାନିଶ କ୍ୟୁରେସୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ମଦ ନିଶାରେ ଭୁଲିଗଲା ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ, ଜନ୍ମକଲା ପୁଅକୁ କଟୁରୀରେ ହାଣି ହତ୍ୟାକଲା ସଇତାନ ବାପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟକଙ୍କ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌କୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବିଜୟଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବରମୁଣ୍ଡା ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୀବନ ନେଲା ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ ! ପୁରୀ ବଡଦାଣ୍ଡ ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଟକ : ପାଣି ଟାଙ୍କି ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ଦିନକୁ ଦିନ କାଙ୍ଗାଳ ହେଉଛି ପାକିସ୍ତାନ, ଭାବି ଭାବି ଚିନ୍ତାରେ ରାତି ଶୋଇ ପାରୁନାହାଁନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ୍…

pic-internet

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପାକିସ୍ତାନରେ ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତିର ଏକ ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଦେଇଛି । ଦୈନନ୍ଦିନ ବ୍ୟବହାରର ଅନେକ ଜିନିଷର ମୂଲ୍ୟ ଆକାଶଛୁଆଁ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେଠାରେ ଲୋକମାନେ କାନ୍ଦିବା ଆରମ୍ଭ କଲେଣି । ଏହି କାରଣ ଏବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ରାତିର ନିଦ ଛଡାଇ ନେଇଛି । ଏହି ଘଟଣାକୁ ଚତୁରତାର ସହ ଏକ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ଘଟଣା ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା ସେ କରିଛନ୍ତି ।

ଡନ୍‌ର ଏକ ଖବର ମୁତାବକ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ଲାଇଭ୍ ଅନ-ଏୟାର ଇଭେଣ୍ଟରେ ଆକାଶଛୁଆଁ ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି ବିଷୟରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବାବେଳେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏକମାତ୍ର ସମସ୍ୟା ହିଁ ରାତିରେ ଜାଗ୍ରତ ରଖିଛି । ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଅସହାୟତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ କରୋନାଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି ।

ମୁଦ୍ରାସ୍ଫୀତିର ଦୁଇଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଅଛି ବୋଲି ଇମ୍ରାନ ଖାନ କହିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସରକାର ଗଠନ କରିଥିଲୁ, ସେତେବେଳେ ଆମକୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ନିଅଣ୍ଟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆମଦାନୀ ମୂଲ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ଲମ୍ଫ ଆସିଛି । ଇମ୍ରାନ ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ଭାଇରସ ମହାମାରୀ ହେତୁ ଅନେକ ଦେଶ ଯୋଗାଣ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ ରବିବାର ଦିନ ବିରୋଧୀ ଦଳମାନଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆହୁରି ବିପଜ୍ଜନକ ହୋଇଯିବେ । ଏହା ସହିତ ଖାନ ବିରୋଧୀଙ୍କ କୌଣସି ଜିନିଷ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର