ଏହି ପାକିସ୍ତାନୀ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଲଣ୍ଡନରେ ମାଡ଼ ସହିତ ପିଙ୍ଗାଗଲା ଅଣ୍ଡା,ଭାରତକୁ ଦେଇଥିଲେ ପରମାଣୁ ଆକ୍ରମଣ ଧମକ

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ,୨୩।୮: ଭାରତକୁ ପରମାଣୁ ଆକ୍ରମଣ ଧମକ ଦେଇଥିବା ପାକିସ୍ତାନର ରେଳମନ୍ତ୍ରୀ ଶେଖ୍ ରଶିଦଙ୍କୁ ଲଣ୍ଡନରେ ମାଡ ମରାଯିବା ସହ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଅଣ୍ଡା ମାଡ କରାଯାଇଛି। ନିଜର ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବା ଶେଖ୍ ରଶିଦ ଅଓ୍ବାମୀ ମୁସଲିମ୍ ଲିଗର ମୁଖ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ପାକିସ୍ତାନୀ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶିତ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଲଣ୍ଡନର ଏକ ହୋଟେଲରେ ପୁରସ୍କାର ସମାରୋହରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ନେଇ ବାହାରିଥିଳେ ତାଙ୍କୁ ସେଠାରେ ମାଡ ମରାଯିବା ପରେ ଉପରକୁ ଅଣ୍ଡା ଫୋପାଡି କିଛି ଲୋକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ବୁଧବାର ପାକିସ୍ତାନ ପିପୁଲ୍ସ ପାର୍ଟି (ପିପିପି)ର ପିପୁଲ୍ସ ୟୁଥ ଅର୍ଗାନାଇଜେସନ୍ ୟୁରୋପର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଆସିଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଓ ଦଳର ଗ୍ରେଟର ଲଣ୍ଡନ ମହିଳା ଶାଖାର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସମାହ ନାଜ ଏକ ବୟାନ ଜାରି  ଆକ୍ରମଣ ପାଇଁ ନିଜକୁ ଦାୟୀ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ, ରଶିଦ ପିପିପି ମୁଖ୍ୟ ବିଲାଓ୍ବଲ ଭୁଟ୍ଟୋ ଜରଦାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅପଶବ୍ଦ କହିଥିଲେ,ଯାହାକୁ ବିରୋଧ କରି ସେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି।

ସେ ରଶିଦଙ୍କ ଉପରକୁ ଅଣ୍ଡା ଫୋପଡା ଯିବା କଥାର ବୟାନ ନେଇ କହିଥିଲେ, ଶେଖ ରଶିଦଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବା କଥା ସେ ତାଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ରିଟେନରେ ଅଣ୍ଡା ଫୋପାଡିବାର ସଭ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀକୁ ଆପଣେଇଛି। ଅଓ୍ବାମି ମୁସଲିମ୍ ଲିଗ କହିଛନ୍ତି ଏହି ଘଟଣାର କୌଣସି ଭିଡିଓ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ, କାରଣ ଦୁଇ ନେତା ନିଜେ ଆକ୍ରମଣ କଥା ମାନିନେଇଛନ୍ତି। ପାର୍ଟି ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ନେଇ ବିଚାର କରୁଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ସାବଧାନ ! ଚୀନ୍‌କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଲା ଭାରତ – ନିଜର ଆତ୍ମରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେବନି ଭାରତୀୟ ସୈନିକ

ବାଲକୋନୀର ପ୍ରେମରୁ ସାତ ଜନମର ସାଥୀ ….ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଏହି ରୋମିଓ-ଜୁଲିଏଟ୍

ଗଙ୍ଗା ନଦୀରୁ ମିଳିଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆମେରିକାର ମାଛ, ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ଘାରିଲା ଏହି ଭୟ

ରିୟାଙ୍କ ଉପରେ ସବୁ ଦୋଷ ଲଦିଲେ ରକୁଲ: କହିଲେ-ମୁଁ କେବେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଇନି…

ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : କରୋନା ସାଥିରେ ଚାଲିବ ମତଦାନ , ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ କରିବେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା

ପରଲୋକରେ ପ୍ରଖ୍ୟାତ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଏସପି ବାଲାସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ, ଶୋକରେ ବୁଡିଲା ସାରା ଦେଶ